Pius Paschke Wisla2020 fot.JuliaPiatkowska - Letni Puchar Kontynentalny 2023
Pius Paschke – triumfator Letniego Pucharu Kontynentalnego 2023

 

Indywidualna klasyfikacja generalna Letniego Pucharu Kontynentalnego mężczyzn 2023:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Pius Paschke 1990 GER 466   9
2 Clemens Leitner 1998 AUT 442 -24 9
3 Maximilian Steiner 1996 AUT 398 -68 9
4 Fredrik Villumstad 1999 NOR 388 -78 9
5 Stephan Leyhe 1992 GER 387 -79 9
6 Clemens Aigner 1993 AUT 379 -87 7
7 Maciej Kot 1991 POL 294 -172 7
8 Jonas Schuster 2003 AUT 292 -174 9
9 Benjamin Oestvold 2001 NOR 261 -205 9
10 Marco Woergoetter 2002 AUT 258 -208 9
11 Maximilian Ortner 2002 AUT 251 -215 9
12 Lovro Kos 1999 SLO 246 -220 7
13 Robert Johansson 1990 NOR 200 -266 2
14 Domen Prevc 1999 SLO 197 -269 7
15 Jakub Wolny 1995 POL 181 -285 9
16 Anders Haare 1999 NOR 142 -324 9
17 Paal Haakon Bjoertomt 2000 NOR 122 -344 9
18 Tomofumi Naito 1993 JPN 116 -350 2
19 Luca Roth 2000 GER 111 -355 6
20 Sondre Ringen 1996 NOR 99 -367 6
21 Jernej Presecnik 2002 SLO 94 -372 9
22 Martin Hamann 1997 GER 91 -375 6
23 Tate Frantz 2005 USA 67 -399 3
24 Artti Aigro 1999 EST 66 -400 2
25 Matija Vidic 2000 SLO 65 -401 7
26 Stephan Embacher 2006 AUT 64 -402 4
27 Adrian Tittel 2004 GER 53 -413 4
28 Erik Belshaw 2004 USA 52 -414 3
29 Casey Larson 1998 USA 44 -422 3
30 Mark Hafnar 2002 SLO 43 -423 4
31 Kevin Bickner 1996 USA 39 -427 8
31 Decker Dean 2000 USA 39 -427 3
33 Johannes Poelz 2005 AUT 37 -429 2
34 Simon Steinberger 2005 AUT 32 -434 2
34 Hannes Landerer 2002 AUT 32 -434 4
34 Andrea Campregher 2001 ITA 32 -434 2
37 Yevhen Marusiak 2000 UKR 28 -438 4
38 Iver Olaussen 2002 NOR 27 -439 6
39 Emanuel Schmid 2003 GER 25 -441 5
39 Jannik Faisst 2004 GER 25 -441 3
39 Ozbe Zupan 2003 SLO 25 -441 3
42 Kasperi Valto 2003 FIN 21 -445 2
43 Valentin Foubert 2002 FRA 20 -446 2
43 Andrzej Stękała 1995 POL 20 -446 2
45 Keiichi Sato 1997 JPN 19 -447 2
45 Fabian Oestvold 2005 NOR 19 -447 3
47 Niklas Bachlinger 2001 AUT 18 -448 2
48 Klemens Murańka 1994 POL 16 -450 4
49 Roman Koudelka 1989 CZE 15 -451 2
50 Paweł Wąsek 1999 POL 14 -452 2
50 Ulrich Wohlgenannt 1994 AUT 14 -452 2
52 Julijan Smid 2003 AUT 13 -453 2
53 Niko Kytosaho 1999 FIN 11 -455 2
54 Vitaliy Kalinichenko 1993 UKR 10 -456 4
55 Christian Roeste Solberg 1999 NOR 8 -458 2
55 Tomasz Pilch 2000 POL 8 -458 6
55 Andrew Urlaub 2001 USA 8 -458 1
55 Sergey Tkachenko 1999 KAZ 8 -458 3
59 Robin Pedersen 1996 NOR 7 -459 2
59 Kacper Juroszek 2001 POL 7 -459 2
61 Ilya Mizernykh 2007 KAZ 6 -460 3
62 Svyatoslav Nazarenko 2004 KAZ 5 -461 3
63 Adrian Thon Gundersrud 2002 NOR 4 -462 2
64 Maksim Bartolj 2003 SLO 3 -463 2
64 Teodor Igor Herbstritt 2005 SLO 3 -463 3
66 Kacper Tomasiak 2007 POL 2 -464 2
67 Klemens Joniak 2005 POL 1 -465 3
67 Soelve Jokerud Strand 2000 NOR 1 -465 2

 

Klasyfikacja letniego Pucharu Narodów mężczyzn w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego 2023:

  reprezentacja kraj punkty strata punktujący
1 Austria AUT 2230   13
2 Norwegia NOR 1278 -952 12
3 Niemcy GER 1158 -1072 7
4 Słowenia SLO 676 -1554 8
5 Polska POL 543 -1687 9
6 Stany Zjednoczone USA 249 -1981 6
7 Japonia JPN 135 -2095 2
8 Estonia EST 66 -2164 1
9 Ukraina UKR 38 -2192 2
10 Włochy ITA 32 -2198 1
10 Finlandia FIN 32 -2198 2
12 Francja FRA 20 -2210 1
13 Kazachstan KAZ 19 -2211 3
14 Czechy CZE 15 -2215 1

 

Terminarz Letniego Pucharu Kontynentalnego mężczyzn 2023:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
09.09.2023 (sobota) Oslo (Norwegia) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
Robert Johansson
NOR
10.09.2023 (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
Robert Johansson
NOR
16.09.2023 (sobota) Stams (Austria) HS-115 (K-105) indywidualne
wyniki >
Marco Woergoetter
AUT
17.09.2023 (niedziela) Stams (Austria) HS-115 (K-105) indywidualne
wyniki >
Clemens Leitner
AUT
23.09.2023 (sobota) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
Domen Prevc
SLO
24.09.2023 (niedziela) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
Lovro Kos
SLO
06.10.2023 (piątek) Lake Placid (USA) HS-128 (K-115) indywidualne
wyniki >
Pius Paschke
GER
07.10.2023 (sobota) Lake Placid (USA) HS-128 (K-115) indywidualne
wyniki >
Fredrik Villumstad
NOR
08.10.2023 (niedziela) Lake Placid (USA) HS-128 (K-115) indywidualne
wyniki >
Clemes Aigner
AUT