Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Janne Ahonen 1977 FIN 705   8
2 Matti Hautamaeki 1981 FIN 480 -225 8
3 Hideharu Miyahira 1972 JPN 438 -267 8
4 Noriaki Kasai 1972 JPN 285 -420 7
5 Risto Jussilainen 1975 FIN 264 -441 8
6 Kazuyoshi Funaki 1975 JPN 253 -452 8
7 Andreas Widhoelzl 1976 AUT 245 -460 8
8 Tommy Ingebrigtsen 1977 NOR 226 -479 8
9 Henning Stensrud 1977 NOR 219 -486 8
10 Frank Loeffler 1980 GER 191 -514 8
11 Lasse Ottesen 1974 NOR 186 -519 7
12 Stefan Horngacher 1969 AUT 184 -521 8
13 Andreas Goldberger 1972 AUT 159 -546 7
14 Roar Ljoekelsoey 1976 NOR 156 -549 8
15 Martin Hoellwarth 1974 AUT 155 -550 8
16 Michael Uhrmann 1978 GER 140 -565 7
17 Martin Schmitt 1978 GER 135 -570 4
18 Jani Soininen 1972 FIN 103 -602 4
19 Adam Małysz 1977 POL 93 -612 7
20 Reinhard Schwarzenberger 1977 AUT 92 -613 7
21 Olav Magne Doennem 1980 NOR 89 -616 7
22 Christof Duffner 1971 GER 70 -635 8
23 Michal Dolezal 1978 CZE 63 -642 4
24 Damjan Fras 1973 SLO 61 -644 8
24 Dimitry Vassiliev 1979 RUS 61 -644 3
26 Kristoffer Jaafs 1980 SWE 56 -649 8
26 Hansjoerg Jaekle 1971 GER 56 -649 7
28 Roland Audenrieth 1979 GER 54 -651 5
29 Martin Koch 1982 AUT 52 -653 7
30 Alexander Herr 1978 GER 50 -655 8
30 Peter Zonta 1979 SLO 50 -655 8
32 Pekka Salminen 1981 FIN 40 -665 3
33 Anton Kalinitschenko 1982 RUS 38 -667 2
34 Bernhard Metzler 1979 AUT 34 -671 7
35 Sven Hannawald 1974 GER 33 -672 2
36 Dennis Stoerl 1979 GER 30 -675 4
37 Ryohei Nishimori 1976 JPN 24 -681 3
38 Jure Radelj 1977 SLO 22 -683 4
39 Wojciech Skupień 1976 POL 20 -685 6
40 Nicolas Dessum 1977 FRA 18 -687 3
41 Ville Kantee 1978 FIN 16 -689 2
42 Emmanuel Chedal 1983 FRA 15 -690 4
43 Toni Nieminen 1975 FIN 14 -691 3
43 Hiroki Yamada 1982 JPN 14 -691 5
45 Jakub Janda 1978 CZE 12 -693 2
45 Kazuhiro Nakamura 1980 JPN 12 -693 8
45 Yuta Watase 1982 JPN 12 -693 4
48 Pavel Gaiduk 1976 KAZ 9 -696 2
49 Jakub Hlava 1979 CZE 8 -697 2
49 Marco Steinauer 1976 SUI 8 -697 7
51 Morten Aagheim 1980 NOR 7 -698 3
51 Alan Alborn 1980 USA 7 -698 2
53 Homare Kishimoto 1980 JPN 6 -699 1
53 Kazuya Yoshioka 1978 JPN 6 -699 6
55 Sylvain Freiholz 1974 SUI 4 -701 6
56 Pasi Ahonen 1981 FIN 2 -703 1
57 Seou Choi 1982 KOR 1 -704 4

 

Letnia klasyfikacja narodów:

  reprezentacja kraj punkty strata
1 Finlandia FIN 400  
2 Japonia JPN 350 -50
3 Niemcy GER 300 -100
4 Norwegia NOR 250 -150
5 Słowenia SLO 200 -200
6 Rosja RUS 150 -250
7 Szwajcaria SUI 100 -300
8 Czechy CZE 50 -350