Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Gregor Schlierenzauer 1990 AUT 670   8
2 Simon Ammann 1981 SUI 617 -53 10
3 Michael Uhrmann 1978 GER 346 -324 8
4 Andreas Kuettel 1979 SUI 326 -344 10
5 Andreas Kofler 1984 AUT 318 -352 8
6 Daiki Ito 1985 JPN 264 -406 4
7 Thomas Morgenstern 1986 AUT 234 -436 6
8 Georg Spaeth 1981 GER 230 -440 3
9 Michael Neumayer 1979 GER 227 -443 8
10 Martin Schmitt 1978 GER 183 -487 8
11 Roman Koudelka 1989 CZE 172 -498 8
11 Harri Olli 1985 FIN 172 -498 4
13 Martin Koch 1982 AUT 171 -499 4
14 Łukasz Rutkowski 1988 POL 146 -524 8
15 Taku Takeuchi 1987 JPN 143 -527 8
16 Kalle Keituri 1984 FIN 137 -533 10
17 Maciej Kot 1991 POL 104 -566 8
18 Bjoern Einar Romoeren 1981 NOR 102 -568 7
19 Emmanuel Chedal 1983 FRA 97 -573 8
20 Wolfgang Loitzl 1980 AUT 95 -575 2
21 Nikolay Karpenko 1981 KAZ 93 -577 9
22 Shohei Tochimoto 1989 JPN 92 -578 7
22 Andreas Wank 1988 GER 92 -578 5
24 Ville Larinto 1990 FIN 91 -579 7
25 Denis Kornilov 1986 RUS 89 -581 7
26 Anders Jacobsen 1985 NOR 86 -584 6
27 Anders Bardal 1982 NOR 82 -588 7
28 Roar Ljoekelsoey 1976 NOR 75 -595 2
29 Dimitry Vassiliev 1979 RUS 72 -598 10
30 Jurij Tepes 1989 SLO 71 -599 6
30 Fumihisa Yumoto 1984 JPN 71 -599 7
32 David Lazzaroni 1985 FRA 70 -600 7
32 Kento Sakuyama 1990 JPN 70 -600 3
34 Adam Małysz 1977 POL 68 -602 5
35 Tom Hilde 1987 NOR 66 -604 6
36 Marcin Bachleda 1982 POL 63 -607 9
36 Jakub Janda 1978 CZE 63 -607 5
36 Primoz Pikl 1982 SLO 63 -607 5
39 Stephan Hocke 1983 GER 61 -609 6
40 Felix Schoft 1990 GER 60 -610 6
41 Noriaki Kasai 1972 JPN 59 -611 4
42 Heung-Chul Choi 1981 KOR 57 -613 5
43 Yuta Watase 1982 JPN 55 -615 7
44 Bastian Kaltenboeck 1983 AUT 54 -616 7
44 Borek Sedlak 1981 CZE 54 -616 7
46 Pavel Karelin 1990 RUS 53 -617 5
47 Vincent Descombes Sevoie 1984 FRA 50 -620 8
48 Matic Kramarsic 1990 SLO 49 -621 3
49 Ilya Rosliakov 1983 RUS 45 -625 8
50 Sigurd Pettersen 1980 NOR 43 -627 2
51 Nicolas Fettner 1987 AUT 42 -628 2
52 Alexey Korolev 1987 KAZ 36 -634 6
53 Hyun-Ki Kim 1983 KOR 34 -636 5
54 Ondrej Vaculik 1986 CZE 33 -637 10
55 Jernej Damjan 1983 SLO 30 -640 3
56 Kenneth Gangnes 1989 NOR 29 -641 6
57 Sami Niemi 1991 FIN 27 -643 5
58 Stefan Thurnbichler 1984 AUT 25 -645 4
59 Markus Eggenhofer 1987 AUT 21 -649 2
59 Dimitry Ipatov 1984 RUS 21 -649 9
61 Robert Kranjec 1981 SLO 19 -651 4
62 Stefan Hula 1986 POL 16 -654 7
63 Jan Matura 1980 CZE 14 -656 7
63 Erik Simon 1987 GER 14 -656 2
65 Jussi Hautamaeki 1979 FIN 13 -657 4
66 Manuel Fettner 1985 AUT 11 -659 3
66 Takanobu Okabe 1970 JPN 11 -659 3
68 Yukio Sakano 1976 JPN 10 -660 1
68 Jure Sinkovec 1985 SLO 10 -660 1
70 Mitja Meznar 1988 SLO 9 -661 4
70 Primoz Peterka 1979 SLO 9 -661 2
72 Jure Bogataj 1985 SLO 7 -663 3
72 Seou Choi 1982 KOR 7 -663 3
72 Martin Cikl 1987 CZE 7 -663 7

 

Letnia klasyfikacja narodów:

  reprezentacja kraj punkty strata punktujący
1 Austria AUT 2041   10
2 Niemcy GER 1563 -478 8
3 Szwajcaria SUI 943 -1098 2
4 Japonia JPN 925 -1116 9
5 Norwegia NOR 733 -1308 7
6 Czechy CZE 643 -1398 6
7 Finlandia FIN 640 -1401 5
8 Polska POL 497 -1544 5
9 Słowenia SLO 317 -1724 9
10 Rosja RUS 280 -1761 5
11 Francja FRA 217 -1824 3
12 Kazachstan KAZ 129 -1912 2
13 Korea Południowa KOR 98 -1943 3