Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Jernej Damjan 1983 SLO 441   8
2 Phillip Sjoeen 1995 NOR 382 -59 6
3 Taku Takeuchi 1987 JPN 316 -125 6
4 Gregor Schlierenzauer 1990 AUT 244 -197 4
5 Piotr Żyła 1987 POL 224 -217 5
6 Junshiro Kobayashi 1991 JPN 217 -224 9
7 Roman Koudelka 1989 CZE 126 -315 4
7 Richard Freitag 1991 GER 216 -225 4
9 Michael Hayboeck 1991 AUT 201 -240 5
10 Daniel Andre Tande 1994 NOR 198 -243 6
11 Andreas Stjernen 1988 NOR 178 -263 5
12 Matjaz Pungertar 1990 SLO 175 -266 8
12 Reruhi Shimizu 1993 JPN 175 -266 9
14 Peter Prevc 1992 SLO 168 -273 4
15 Gregor Deschwanden 1991 SUI 160 -281 7
16 Kamil Stoch 1987 POL 136 -305 5
16 Vladislav Boyarintsev 1994 RUS 136 -305 8
18 Andreas Wellinger 1995 GER 116 -325 3
19 Tom Hilde 1987 NOR 106 -335 4
20 Shohei Tochimoto 1989 JPN 103 -338 4
21 Michael Neumayer 1979 GER 102 -339 4
22 Rune Velta 1989 NOR 100 -341 5
23 Simon Ammann 1981 SUI 96 -345 5
24 Mikhail Maksimochkin 1993 RUS 95 -346 9
25 Daniel Wenig 1991 GER 90 -351 6
26 Stefan Kraft 1993 AUT 87 -354 5
27 Davide Bresadola 1988 ITA 84 -357 5
27 Marinus Kraus 1991 GER 84 -357 4
29 Kento Sakuyama 1990 JPN 81 -360 4
30 Severin Freund 1988 GER 79 -362 3
31 Lauri Asikainen 1989 FIN 78 -363 6
32 Anders Bardal 1982 NOR 77 -364 2
33 Thomas Diethart 1992 AUT 75 -366 5
34 Anders Fannemel 1991 NOR 69 -372 5
35 Nejc Dezman 1992 SLO 65 -376 8
36 Jakub Wolny 1995 POL 63 -378 4
37 Sami Niemi 1991 FIN 62 -379 6
38 Markus Eisenbichler 1991 GER 60 -381 6
39 Robert Kranjec 1981 SLO 55 -386 6
39 Maciej Kot 1991 POL 55 -386 4
41 Karl Geiger 1993 GER 51 -390 5
42 Tomaz Naglic 1989 SLO 48 -393 5
43 Dawid Kubacki 1990 POL 45 -396 5
44 Jan Matura 1980 CZE 40 -401 2
44 Ilmir Hazetdinov 1991 RUS 40 -401 5
46 Jakub Janda 1978 CZE 39 -402 4
47 Andreas Wank 1988 GER 37 -404 4
48 Antonin Hajek 1987 CZE 33 -408 6
49 Noriaki Kasai 1972 JPN 31 -410 2
49 Yuta Watase 1982 JPN 31 -410 6
51 Jurij Tepes 1989 SLO 28 -413 4
52 Denis Kornilov 1986 RUS 27 -414 8
52 Cene Prevc 1996 SLO 27 -414 2
54 Miran Zupancic 1989 SLO 24 -417 3
54 Dominik Maylaender 1995 GER 24 -417 3
56 Vincent Descombes Sevoie 1984 FRA 22 -419 4
56 Lukas Hlava 1984 CZE 22 -419 8
56 Martin Cikl 1987 CZE 22 -419 4
56 Cestmir Kozisek 1991 CZE 22 -419 7
60 Manuel Fettner 1985 AUT 19 -422 4
60 Konstantin Sokolenko 1987 KAZ 19 -422 2
62 Jan Ziobro 1991 POL 18 -423 2
63 Kenshiro Ito 1990 JPN 14 -427 4
63 Killian Peier 1995 SUI 14 -427 1
65 Stefan Hula 1986 POL 13 -428 3
65 Sebastian Bradatsch 1996 GER 13 -428 2
67 Anssi Koivuranta 1988 FIN 11 -430 4
68 Clemens Aigner 1993 AUT 10 -431 3
69 Jure Sinkovec 1985 SLO 9 -432 1
69 Sebastian Colloredo 1987 ITA 9 -432 3
69 Luca Egloff 1995 SUI 9 -432 2
69 Joachim Hauer 1991 NOR 9 -432 1
69 Paul Winter 1997 GER 9 -432 2
74 Aleksander Zniszczoł 1994 POL 8 -433 3
75 Stephan Leyhe 1992 GER 6 -435 2
76 Rok Justin 1993 SLO 4 -437 4
77 Nicholas Fairall 1989 USA 2 -439 1
77 Eduard Torok 1997 ROU 2 -439 2
77 Sorin Iulian Pitea 1997 ROU 2 -439 2
80 Pius Paschke 1990 GER 1 -440 1
80 Marat Zhaparov 1985 KAZ 1 -440 2
80 Andrea Morassi 1988 ITA 1 -440 2
80 Nicholas Alexander 1988 USA 1 -440 1
80 Daniel Huber 1993 AUT 1 -440 2

 

Letnia klasyfikacja narodów:

  reprezentacja kraj punkty strata punktujący
1 Norwegia NOR 1369   8
2 Słowenia SLO 1194 -175 11
3 Niemcy GER 1088 -281 14
4 Japonia JPN 1068 -301 8
5 Polska POL 962 -407 8
6 Austria AUT 937 -432 7
7 Czechy CZE 744 -625 7
8 Szwajcaria SUI 329 -1040 4
9 Rosja RUS 298 -1071 4
10 Finlandia FIN 151 -1218 3
11 Włochy ITA 94 -1275 3
12 Francja FRA 22 -1347 1
13 Kazachstan KAZ 20 -1349 2
14 Rumunia ROU 4 -1365 2
15 Stany Zjednoczone USA 3 -1366 2