Terminarz LGP 2022:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
23.07.2022 (sobota) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >
D. Kubacki POL
24.07.2022 (niedziela) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >
K. Stoch POL
07.08.2022 (niedziela) Courchevel (Francja) HS-135 (K-125) indywidualne
wyniki >
M. Fettner AUT
17.09.2022 (sobota) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) indywidualne  
18.09.2022 (niedziela) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) druż. duety  
18.09.2022 (niedziela) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) druż. mikst  
25.09.2022 (niedziela) Hinzenbach (Austria) HS-90 (K-85) indywidualne  
01.10.2022 (sobota) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) druż. mikst  
02.10.2022 (niedziela) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik kraj rocznik punkty strata starty
1 Kamil Stoch POL 1987 180   2
1 Dawid Kubacki POL 1990 180   2
3 Jakub Wolny POL 1995 110 -70 2
4 Karl Geiger GER 1993 100 -80 2
4 Manuel Fettner AUT 1985 100 -80 1
6 Maciej Kot POL 1991 86 -94 3
7 Gregor Deschwanden SUI 1991 80 -100 1
8 Andreas Wellinger GER 1995 70 -110 2
8 Junshiro Kobayashi JPN 1991 70 -110 3
10 Piotr Żyła POL 1987 66 -114 2
11 Paweł Wąsek POL 1999 62 -118 2
12 Stefan Kraft AUT 1993 60 -120 1
13 Pius Paschke GER 1990 53 -127 2
14 Domen Prevc SLO 1999 52 -128 2
15 Daniel Tschofenig AUT 2002 50 -130 1
16 Niko Kytosaho FIN 1999 48 -132 2
17 Naoki Nakamura JPN 1996 46 -134 3
18 Francisco Moerth AUT 1999 45 -135 2
18 Thomas Lackner AUT 1993 45 -135 2
18 Anders Haare NOR 1999 45 -135 1
21 Anders Fannemel NOR 1991 40 -140 1
22 Philipp Raimund GER 2000 36 -144 1
23 Keiichi Sato JPN 1997 34 -146 3
24 Ulrich Wohlgenannt AUT 1994 33 -147 2
25 Patrik Vitez SLO 1998 32 -148 3
25 Giovanni Bresadola ITA 2001 32 -148 1
27 Maximilian Steiner AUT 1996 31 -149 2
28 Tilen Bartol SLO 1997 30 -150 3
29 Aleksander Zniszczoł POL 1994 29 -151 1
30 Michael Hayboeck AUT 1991 24 -156 1
31 Artti Aigro EST 1999 23 -157 2
32 Reruhi Shimizu JPN 1993 22 -158 3
32 Jarosław Krzak POL 2000 22 -158 1
34 Philipp Aschenwald AUT 1995 18 -162 1
35 Roman Koudelka CZE 1989 17 -163 2
36 Jan Hoerl AUT 1998 16 -164 1
37 Alex Insam ITA 1997 14 -166 1
38 Kevin Maltsev EST 2000 13 -167 2
38 Martin Hamann GER 1997 13 -167 1
40 Joacim Oedegaard Bjoereng NOR 1995 12 -168 3
40 Justin Lisso GER 1999 12 -168 1
42 Kacper Juroszek POL 2001 11 -169 1
42 Eetu Nousiainen FIN 1997 11 -169 2
42 Mackenzie Boyd-Clowes CAN 1991 11 -169 1
45 Vladimir Zografski BUL 1993 10 -170 2
46 Rikuta Watanabe JPN 1995 9 -171 3
47 Jan Habdas POL 2003 8 -172 1
47 Adam Niżnik POL 2002 8 -172 1
49 Tomasz Pilch POL 2000 7 -173 1
49 Shinnosuke Fujita JPN 2000 7 -173 3
49 Moritz Baer GER 1997 7 -173 1
52 Stephan Leyhe GER 1992 6 -174 2
53 David Siegel GER 1996 5 -175 1
54 Valentin Foubert FRA 2002 3 -177 1
55 Felix Hoffmann GER 1997 2 -178 1
56 Jan Bombek SLO 2001 1 -179 3

 

Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów:

  reprezentacja kraj punkty strata punktujący
1 Polska POL 769   12
2 Austria AUT 422 -347 10
3 Niemcy GER 304 -465 10
4 Japonia JPN 188 -581 6
5 Słowenia SLO 115 -654 4
6 Norwegia NOR 97 -672 3
7 Szwajcaria SUI 80 -689 1
8 Finlandia FIN 59 -710 2
9 Włochy ITA 46 -723 2
10 Estonia EST 36 -733 2
11 Czechy CZE 17 -752 1
12 Kanada CAN 11 -758 1
13 Bułgaria BUL 10 -759 1
14 Francja FRA 3 -766 1