skokipolskapl - "Typuj skoki ze SkokiPolska.pl" - edycja pierwsza - 2013/2014Zapraszamy do zabawy „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”. Będzie ona polegać na cotygodniowym wytypowaniu podium poszczególnych zawodów Pucharu Świata kobiet i Pucharu Świata mężczyzn.

Przedstawiamy zasady konkursu:

1. Typowanie będzie polegać na umieszczeniu komentarza pod wskazanym artykułem przed rozpoczęciem danych zawodów w skokach narciarskich.

2. Punktacja za poprawne typy będzie wyglądać następująco:

a) Za poprawne wytypowanie zawodnika (lub drużyny), która znajdzie się na podium przyznajemy 0,5 punkta.

b) Za poprawne wytypowanie miejsca, które zajmie ten zawodnik (lub drużyna) przyznajemy już cały punkt.

c) Za poprawne wytypowanie miejsca polskiej drużyny w konkursach drużynowych lub poprawne wytypowanie najlepszego polskiego zawodnika wraz z miejscem, które zajmie w konkursie indywidualnym – przyznajemy dodatkowy punkt.

3. Punktacja może ulec zmianie w czasie konkursów skoków narciarskich o randze mistrzowskiej (m.in. Mistrzostwa Świata, Igrzyska Olimpijskie).

4. Zwycięzcą każdego etapu zostaje osoba, która w czasie wszystkich zawodów PŚ (kobiet i mężczyzn) zaplanowanych na dany tydzień – uzbiera najwięcej punktów w typowaniu. Osoba ta wygrywa wówczas nagrodę, którą określa redakcja SkokiPolska.pl. Odstępstwa od tej reguły będziemy stosować w przypadku zawodów odbywających się w środku tygodnia, bądź też w przypadku zawodów rangi mistrzowskiej i turniejów. W przypadku, gdy w danym etapie więcej niż dwoje użytkowników uzyska najwyższą liczbę punktów - o zwycięstwie zadecyduje większa liczba dokładnych trafień (za 1 punkt), gdy i to nie przyniesie rozstrzygnięcia - o zwycięstwie decyduje szybszy termin dodania typowania.

5. Osobno prowadzone są także dwie klasyfikacje ogólne (PŚ mężczyzn i PŚ kobiet), które ukazują najlepszych typerów żeńskich oraz męskich zawodów. Na koniec sezonu nagrodzone zostaną trzy najlepsze osoby w każdej z kategorii – będą dla nich przeznaczone atrakcyjne nagrody specjalne.

6. W konkursie mogą wziąć udział osoby zarejestrowane jako użytkownicy portalu SkokiPolska.pl, bądź też osoby, które nie są zarejestrowane jako użytkownicy portalu SkokiPolska.pl – jednak przy podaniu adresu e-mail podczas wstawiania komentarza zawierającego typowanie.

7. Zastrzegamy, iż z danego nr IP komputera, brane pod uwagę będzie tylko jedno (pierwsze) typowanie na dany konkurs skoków.

8. W konkursie nie mogą brać udziału osoby z redakcji SkokiPolska.pl, bądź bezpośrednio związane z działalnością portalu.

9. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, przy wcześniejszym poinformowaniu o tym na stronie SkokiPolska.pl.

redakcja SkokiPolska.pl

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Bartosz Leja

    Następnym razem prosimy o dodawanie typów w artykule dotyczącym bezpośrednio typowania.

Dodaj komentarz