Indywidualna klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego 2022/2023:
zawodnik | rocznik | kraj | punkty | strata | starty | |
1 | Benjamin Oestvold | 2001 | NOR | 1079 | 18 | |
2 | Fredrik Villumstad | 1999 | NOR | 881 | -198 | 23 |
3 | Sondre Ringen | 1996 | NOR | 873 | -206 | 21 |
4 | Clemens Leitner | 1998 | AUT | 743 | -336 | 16 |
5 | Martin Hamann | 1997 | GER | 736 | -343 | 18 |
6 | Joacim Oedegaard Bjoereng | 1995 | NOR | 652 | -427 | 13 |
7 | Felix Hoffmann | 1997 | GER | 629 | -450 | 16 |
8 | Markus Mueller | 2002 | AUT | 625 | -454 | 19 |
9 | Zak Mogel | 2001 | SLO | 592 | -487 | 21 |
10 | Luca Roth | 2000 | GER | 583 | -496 | 24 |
11 | Anders Fannemel | 1991 | NOR | 504 | -575 | 17 |
12 | Philipp Aschenwald | 1995 | AUT | 488 | -591 | 9 |
13 | Justin Lisso | 1999 | GER | 483 | -596 | 16 |
14 | Matija Vidic | 2000 | SLO | 457 | -622 | 21 |
15 | Maximilian Steiner | 1996 | AUT | 401 | -678 | 11 |
16 | Tomasz Pilch | 2000 | POL | 374 | -705 | 13 |
17 | Rok Masle | 2004 | SLO | 372 | -707 | 16 |
18 | Ulrich Wohlgenannt | 1994 | AUT | 353 | -726 | 12 |
19 | Tilen Bartol | 1997 | SLO | 350 | -729 | 23 |
20 | Clemens Aigner | 1993 | AUT | 337 | -742 | 8 |
21 | David Siegel | 1996 | GER | 330 | -749 | 23 |
22 | Pius Paschke | 1990 | GER | 314 | -765 | 16 |
23 | Jan Habdas | 2003 | POL | 304 | -775 | 14 |
24 | Philipp Raimund | 2000 | GER | 280 | -799 | 4 |
25 | Andrzej Stękała | 1995 | POL | 265 | -814 | 23 |
25 | Maximilian Ortner | 2002 | AUT | 265 | -814 | 17 |
27 | Jakub Wolny | 1995 | POL | 264 | -815 | 15 |
28 | Francisco Moerth | 1999 | AUT | 250 | -829 | 16 |
29 | Klemens Murańka | 1994 | POL | 230 | -849 | 17 |
30 | Maciej Kot | 1991 | POL | 210 | -869 | 21 |
31 | Sindre Ulven Joergensen | 2002 | NOR | 176 | -903 | 8 |
32 | Stefan Rainer | 1999 | AUT | 161 | -918 | 12 |
33 | Jernej Presecnik | 2002 | SLO | 160 | -919 | 11 |
34 | Iver Olaussen | 2002 | NOR | 156 | -923 | 10 |
35 | Stefan Hula | 1986 | POL | 151 | -928 | 16 |
36 | Hannes Landerer | 2002 | AUT | 141 | -938 | 14 |
37 | Yevhen Marusiak | 2000 | UKR | 136 | -943 | 4 |
38 | Rok Oblak | 2001 | SLO | 134 | -945 | 19 |
39 | Aleksander Zniszczoł | 1994 | POL | 123 | -956 | 4 |
40 | Bendik Jakobsen Heggli | 2001 | NOR | 110 | -969 | 7 |
40 | Kacper Juroszek | 2001 | POL | 110 | -969 | 15 |
42 | Remo Imhof | 2003 | SUI | 105 | -974 | 11 |
43 | Eetu Nousiainen | 1997 | FIN | 96 | -983 | 4 |
44 | Marco Woergoetter | 2002 | AUT | 95 | -984 | 6 |
45 | Mark Hafnar | 2002 | SLO | 93 | -986 | 15 |
46 | Dominik Peter | 2001 | SUI | 88 | -991 | 7 |
47 | Anders Haare | 1999 | NOR | 85 | -994 | 6 |
48 | Jonas Schuster | 2003 | AUT | 83 | -996 | 4 |
49 | Markus Rupitsch | 1997 | AUT | 81 | -998 | 2 |
50 | Vilho Palosaari | 2004 | FIN | 79 | -1000 | 4 |
51 | Killian Peier | 1995 | SUI | 77 | -1002 | 7 |
52 | Finn Braun | 2002 | GER | 68 | -1011 | 18 |
53 | Niklas Bachlinger | 2001 | AUT | 66 | -1013 | 6 |
54 | Stephan Embacher | 2006 | AUT | 65 | -1014 | 2 |
55 | Patrik Vitez | 1998 | SLO | 57 | -1022 | 13 |
56 | Muhammed Ali Bedir | 2000 | TUR | 56 | -1023 | 6 |
57 | Maksim Bartolj | 2003 | SLO | 54 | -1025 | 4 |
58 | Espen Jacobsen | 1998 | NOR | 48 | -1031 | 3 |
59 | Christian Roeste Solberg | 1999 | NOR | 45 | -1034 | 8 |
60 | Simon Spiewok | 2002 | GER | 44 | -1035 | 10 |
60 | Taku Takeuchi | 1987 | JPN | 44 | -1035 | 3 |
62 | Elias Medwed | 2002 | AUT | 43 | -1036 | 8 |
63 | Keiichi Sato | 1997 | JPN | 41 | -1038 | 3 |
64 | Maximilian Lienher | 1999 | AUT | 38 | -1041 | 2 |
65 | Louis Obersteiner | 2004 | AUT | 37 | -1042 | 2 |
66 | Klemens Joniak | 2005 | POL | 36 | -1043 | 14 |
67 | Paal Haakon Bjoertomt | 2000 | NOR | 35 | -1044 | 4 |
68 | Soelve Jokerud Strand | 2000 | NOR | 34 | -1045 | 2 |
69 | Adam Niżnik | 2002 | POL | 33 | -1046 | 6 |
69 | Jarosław Krzak | 2000 | POL | 33 | -1046 | 7 |
71 | Arttu Pohjola | 2001 | FIN | 32 | -1047 | 7 |
72 | Thomas Lackner | 1993 | AUT | 30 | -1049 | 2 |
73 | Mackenzie Boyd-Clowes | 1991 | CAN | 29 | -1050 | 3 |
74 | Tomofumi Naito | 1993 | JPN | 28 | -1051 | 3 |
74 | Artti Aigro | 1999 | EST | 28 | -1051 | 3 |
76 | Rikuta Watanabe | 1995 | JPN | 24 | -1055 | 7 |
77 | Enzo Milesi | 2003 | FRA | 23 | -1056 | 16 |
78 | Simen Meen Haugeng | 2000 | NOR | 19 | -1060 | 2 |
78 | Mico Ahonen | 2001 | FIN | 19 | -1060 | 4 |
78 | Kasperi Valto | 2003 | FIN | 19 | -1060 | 3 |
81 | Yuken Iwasa | 1999 | JPN | 18 | -1061 | 6 |
82 | Alessandro Batby | 2001 | FRA | 15 | -1064 | 15 |
82 | Kacper Tomasiak | 2007 | POL | 15 | -1064 | 4 |
84 | Simon Ammann | 1981 | SUI | 14 | -1065 | 6 |
85 | Marcel Strzinar | 2002 | SLO | 13 | -1066 | 2 |
85 | Go Yamamoto | 1995 | JPN | 13 | -1066 | 2 |
87 | Hektor Kapustik | 2007 | SVK | 12 | -1067 | 2 |
87 | Jan Bombek | 2001 | SLO | 12 | -1067 | 2 |
89 | Andrew Urlaub | 2001 | USA | 11 | -1068 | 8 |
90 | Kalle Heikkinen | 1999 | FIN | 10 | -1069 | 7 |
90 | Radek Rydl | 2001 | CZE | 10 | -1069 | 9 |
92 | Mathis Contamine | 2001 | FRA | 9 | -1070 | 20 |
93 | Julijan Smid | 2003 | AUT | 8 | -1071 | 2 |
94 | Tate Frantz | 2005 | USA | 7 | -1072 | 7 |
95 | Jarkko Maatta | 1994 | FIN | 6 | -1073 | 5 |
95 | Ben Bayer | 2004 | GER | 6 | -1073 | 6 |
97 | Felix Trunz | 2006 | SUI | 5 | -1074 | 2 |
97 | Yanick Wasser | 2004 | SUI | 5 | -1074 | 5 |
99 | Sander Vossan Eriksen | 2000 | NOR | 4 | -1075 | 2 |
99 | Tomas Kuisma | 2004 | FIN | 4 | -1075 | 2 |
101 | Qiwu Song | 2001 | CHN | 3 | -1076 | 7 |
102 | Yumu Harada | 1990 | JPN | 2 | -1077 | 2 |
102 | Reruhi Shimizu | 1993 | JPN | 2 | -1077 | 6 |
102 | Wiktor Szozda | 2006 | POL | 2 | -1077 | 2 |
105 | Benedikt Holub | 2000 | CZE | 1 | -1078 | 10 |
105 | Simon Steinbeisser | 2003 | GER | 1 | -1078 | 2 |
105 | Filip Sakala | 1996 | CZE | 1 | -1078 | 8 |
Nieoficjalna klasyfikacja Pucharu Narodów w ramach Pucharu Kontynentalnego 2022/2023:
reprezentacja | kraj | punkty | strata | punktujący | |
1 | Norwegia | NOR | 4701 | 15 | |
2 | Austria | AUT | 4310 | -391 | 20 |
3 | Niemcy | GER | 3474 | -1227 | 11 |
4 | Słowenia | SLO | 2294 | -2407 | 11 |
5 | Polska | POL | 2150 | -2551 | 14 |
6 | Szwajcaria | SUI | 294 | -4407 | 6 |
7 | Finlandia | FIN | 265 | -4436 | 8 |
8 | Japonia | JPN | 172 | -4529 | 8 |
9 | Ukraina | UKR | 136 | -4565 | 1 |
10 | Turcja | TUR | 56 | -4645 | 1 |
11 | Francja | FRA | 47 | -4654 | 3 |
12 | Kanada | CAN | 29 | -4672 | 1 |
13 | Estonia | EST | 28 | -4673 | 1 |
14 | Stany Zjednoczone | USA | 18 | -4683 | 2 |
15 | Słowacja | SVK | 12 | -4689 | 1 |
15 | Czechy | CZE | 12 | -4689 | 3 |
17 | Chiny | CHN | 3 | -4698 | 1 |
Terminarz Pucharu Kontynentalnego 2022/2023:
data | miejsce (kraj) | skocznia | zawody | zwycięzca |
3. period sezonu | ||||
10.12.2022 (sobota) | Vikersund (Norwegia) | HS-117 (K-105) | indywidualne wyniki > |
Sondre Ringen NOR |
11.12.2022 (niedziela) | Vikersund (Norwegia) | HS-117 (K-105) | indywidualne wyniki > |
Philipp Raimund GER |
17.12.2022 (sobota) | Ruka (Finlandia) | HS-142 (K-120) | indywidualne wyniki > |
Anders Fannemel NOR |
18.12.2022 (niedziela) | Ruka (Finlandia) | HS-142 (K-120) | indywidualne wyniki > |
Philipp Raimund GER |
4. period sezonu | ||||
27.12.2022 (wtorek) | Engelberg (Szwajcaria) | HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Benjamin Oestvold NOR |
28.12.2022 (środa) | Engelberg (Szwajcaria) | HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Benjamin Oestvold NOR |
07.01.2023 (sobota) | Planica (Słowenia) | HS-138 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Zak Mogel SLO |
08.01.2023 (niedziela) | Planica (Słowenia) | HS-138 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Fredrik Villumstad NOR |
5. period sezonu | ||||
14.01.2023 (sobota) | Sapporo (Japonia) | HS-137 (K-123) | indywidualne wyniki > |
Sondre Ringen NOR |
15.01.2023 (niedziela) | Sapporo (Japonia) | HS-137 (K-123) | indywidualne wyniki > |
Joacim Bjoereng NOR |
15.01.2023 (niedziela) | Sapporo (Japonia) | HS-137 (K-123) | indywidualne wyniki > |
Philipp Aschenwald AUT |
21.01.2023 (sobota) | Eisenerz (Austria) przeniesione z Bischofshofen |
HS-109 (K-98) | indywidualne wyniki > |
Maximilian Steiner AUT |
22.01.2023 (niedziela) | Eisenerz (Austria) przeniesione z Bischofshofen |
HS-109 (K-98) | indywidualne wyniki > |
Ulrich Wohlgenannt AUT |
6. period sezonu | ||||
11.02.2023 (sobota) | Klingenthal (Niemcy) przeniesione z Oberwiesenthal |
HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Sondre Ringen NOR |
12.02.2023 (niedziela) | Klingenthal (Niemcy) przeniesione z Oberwiesenthal |
HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Yevhen Marusiak UKR |
18.02.2023 (sobota) | Rena (Norwegia) | HS-139 (K-124) | indywidualne wyniki > |
Benjamin Oestvold NOR |
19.02.2023 (niedziela) | Rena (Norwegia) | HS-139 (K-124) | indywidualne wyniki > |
Benjamin Oestvold NOR |
25.02.2023 (sobota) | Brotterode (Niemcy) | HS-117 (K-105) | indywidualne odwołane > |
– |
26.02.2023 (niedziela) | Brotterode (Niemcy) | HS-117 (K-105) | indywidualne odwołane > |
– |
7. period sezonu | ||||
03.02.2023 (piątek) | Iron Mountain (USA) za odwołane w Brotterode |
HS-133 (K-119) | indywidualne wyniki > |
Felix Hoffmann GER |
04.02.2023 (sobota) | Iron Mountain (USA) | HS-133 (K-119) | indywidualne wyniki > |
Felix Hoffmann GER |
04.02.2023 (sobota) | Iron Mountain (USA) |
HS-133 (K-119) | indywidualne wyniki > |
Benjamin Oestvold NOR |
05.02.2023 (niedziela) | Iron Mountain (USA) | HS-133 (K-119) | indywidualne wyniki > |
Benjamin Oestvold NOR |
12.03.2023 (niedziela) | Zakopane (Polska) przeniesione z 11.03.2023 |
HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Clemens Leitner AUT |
12.03.2023 (niedziela) | Zakopane (Polska) | HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki > |
Philipp Aschenwald AUT |
18.03.2023 (sobota) | Lahti (Finlandia) | HS-130 (K-116) | indywidualne wyniki > |
Clemens Leitner AUT |
19.03.2023 (niedziela) | Lahti (Finlandia) | HS-130 (K-116) | indywidualne wyniki > |
Clemens Leitner AUT |