Indywidualne medalistki na normalnej skoczni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2022 – Zakopane Nika Prevc SLO Taja Bodlaj SLO Alexandria Loutitt CAN
2021 – Lahti Thea Minyan Bjørseth NOR Josephine Pagnier FRA Jerneja Brecl SLO
2020 – Oberwiesenthal Marita Kramer AUT Thea Minyan Bjørseth NOR Lara Malsiner ITA
2019 – Lahti Anna Shpyneva RUS Lidiia Iakovleva RUS Lara Malsiner ITA
2018 – Kandersteg Nika Kriznar SLO Ema Klinec SLO Anna Odine Stroem NOR
2017 – Park City Manuela Malsiner ITA Ema Klinec SLO Nika Kriznar SLO
2016 – Rasnov Chiara Hoelzl AUT Katharina Althaus GER Sofia Tikhonova RUS
2015 – Ałmaty Sofia Tikhonova RUS Elisabeth Raudaschl AUT Chiara Hoelzl AUT
2014 – Predazzo Sara Takanashi JPN Coline Mattel FRA Maren Lundby NOR
2013 – Liberec Sara Takanashi JPN Evelyn Insam ITA Katja Pozun SLO
2012 – Erzurum Sara Takanashi JPN Sarah Hendrickson USA Carina Vogt GER
2011 – Otepää Coline Mattel FRA Spela Rogelj SLO Yuki Ito JPN
2010 – Hinterzarten Elena Runggaldier ITA Coline Mattel FRA Sarah Hendrickson USA
2009 – Štrbské Pleso Magdalena Schnurr GER Anna Haefele GER Coline Mattel FRA
2008 – Zakopane Jacqueline Seifriedsberger AUT Elena Runggaldier ITA Katja Pozun SLO
2007 – Tarvisio / Planica Lisa Demetz ITA Katie Willis CAN Maja Vtic SLO
2006 – Kranj Juliane Seyfarth GER Atsuko Tanaka CAN Elena Runggaldier ITA
2004 – Stryn Anette Sagen NOR Ulrike Graessler GER Lindsey Van USA
1998 – Sankt Moritz Heli Pomell FIN Eva Ganster AUT Michaela Schmidt GER

 

Drużynowe medalistki na normalnej skoczni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2022 – Zakopane Słowenia
Jerneja Repinc Zupancic
Lara Logar
Taja Bodlaj
Nika Prevc
Japonia
Haruka Kasai
Hina Tsushida
Ringo Miyajima
Nagomi Nakayama
Niemcy
Christina Feicht
Anna-Fay Scharfenberg
Pia Lilian Kuebler
Michelle Goebel
2021 – Lahti Austria
Hannah Wiegele
Vanessa Moharitsch
Julia Muehlbacher
Lisa Eder
Rosja
Anna Shpyneva
Aleksandra Barantceva
Anastasiia Subbotina
Irma Makhinia
Słowenia
Nika Prevc
Nika Vetrih
Jerneja Repinc Zupancic
Jerneja Brecl
2020 – Oberwiesenthal Austria
Lisa Eder
Vanessa Moharitsch
Julia Muehlbacher
Marita Kramer
Słowenia
Jerneja Brecl
Lara Logar
Jerneja Repinc Zupancic
Katra Komar
Niemcy
Michelle Goebel
Josephin Laue
Pia Lilian Kuebler
Selina Freitag
2019 – Lahti Rosja
Mariia Iakovleva
Aleksandra Barantceva
Anna Shpyneva
Lidiia Iakovleva
Niemcy
Jenny Nowak
Josephin Laue
Selina Freitag
Agnes Reisch
Austria
Marita Kramer
Lisa Hirner
Claudia Purker
Lisa Eder
2018 – Kandersteg Słowenia
Jerneja Brecl
Nika Kriznar
Katra Komar
Ema Klinec
Rosja
Ksenia Kablukova
Aleksandra Kustova
Lidiia Iakovleva
Sofia Tikhonova
Francja
Oceane Paillard
Josephine Pagnier
Romane Dieu
Lucile Morat
2017 – Park City Niemcy
Agnes Reisch
Luisa Goerlich
Pauline Hessler
Gianina Ernst
Słowenia
Jerneja Brecl
Katra Komar
Nika Kriznar
Ema Klinec
Austria
Claudia Purker
Sophie Mair
Elisabeth Raudaschl
Julia Huber
2016 – Rasnov nie zaplanowano
2015 – Ałmaty Niemcy
Henriette Kraus
Pauline Hessler
Anna Rupprecht
Gianina Ernst
Rosja
Daria Grushina
Aleksandra Kustova
Mariia Iakovleva
Sofia Tikhonova
Japonia
Nozomi Maruyama
Yurina Yamada
Shihori Oi
Yuka Seto
2014 – Predazzo Japonia
Yuki Ito
Haruka Iwasa
Yurina Yamada
Sara Takanashi
Słowenia
Ursa Bogataj
Barbara Klinec
Anja Javorsek
Spela Rogelj
Francja
Lea Lemare
Marie Hoyau
Julia Clair
Coline Mattel
2013 – Liberec Słowenia
Ursa Bogataj
Ema Klinec
Spela Rogelj
Katja Pozun
Francja
Lea Lemare
Oceane Avocat Gros
Julia Clair
Coline Mattel
Niemcy
Ramona Straub
Pauline Hessler
Svenja Wuerth
Katharina Althaus
2012 – Erzurum Japonia
Yuki Ito
Yurina Yamada
Kaori Iwabuchi
Sara Takanashi
Niemcy
Ramona Straub
Svenja Wuerth
Katharina Althaus
Carina Vogt
Słowenia
Ursa Bogataj
Ema Klinec
Spela Rogelj
Katja Pozun
2011 – Otepää konkurs odwołany
2004 – Stryn * Norwegia
Kristin Fridtun
Henriette Smeby
Line Jahr
Anette Sagen
Stany Zjednoczone
Alissa Johnson
Brenna Ellis
Lindsey Van
Jessica Jerome

* zawody nieoficjalne / pokazowe

 

Medaliści w konkursach drużyn mieszanych:

miejsce – rok 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2022 – Zakopane Austria
Vanessa Moharitsch
Daniel Tschofenig
Julia Muehlbacher
David Haagen
Słowenia
Taja Bodlaj
Marcel Strzinar
Nika Prevc
Maksim Bartolj
Norwegia
Nora Midtsundstad
Johannes Aardal
Heidi Dyhre Traaserud
Iver Olaussen 
2021 – Lahti zawodów nie rozegrano
2020 – Oberwiesenthal Austria
Lisa Eder
Marco Woergoetter
Marita Kramer
Peter Resinger
Norwegia
Eirin Maria Kvandal
Bendik Jakobsen Heggli
Thea Minyan Bjoerseth
Sander Vossan Eriksen
Słowenia
Jerneja Brecl
Jan Bombek
Katra Komar
Mark Hafnar
2019 – Lahti Rosja
Anna Shpyneva
Mikhail Purtov
Lidiia Iakovleva
Maksim Sergeev
Norwegia
Ingebjoerg Saglien Braaten
Fredrik Villumstad
Silje Opseth
Thomas Aasen Markeng
Niemcy
Agnes Reisch
Luca Roth
Selina Freitag
Constantin Schmid
2018 – Kandersteg Norwegia
Silje Opseth
Fredrik Villumstad
Anna Odine Stroem
Marius Lindvik
Niemcy
Luisa Goerlich
Justin Lisso
Gianina Ernst
Constantin Schmid
Austria
Claudia Purker
Jan Hoerl
Sophie Mair
Clemens Leitner
2017 – Park City Słowenia
Nika Kriznar
Tilen Bartol
Ema Klinec
Ziga Jelar
Niemcy
Agnes Reisch
Martin Hamann
Gianina Ernst
Constantin Schmid
Japonia
Minami Watanabe
Masamitsu Ito
Fumika Segawa
Yuken Iwasa
2016 – Rasnov Słowenia
Nika Kriznar
Bor Pavlovcic
Ema Klinec
Domen Prevc
Austria
Claudia Purker
Maximilian Steiner
Chiara Hoelzl
Janni Reisenauer
Niemcy
Katharina Althaus
Tim Fuchs
Anna Rupprecht
David Siegel