Indywidualni medaliści na normalnej skoczni:

miejsce – rok 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2022 – Zakopane Daniel Tschofenig AUT David Haagen AUT Markus Mueller AUT
2021 – Lahti Niklas Bachlinger AUT David Haagen AUT Dominik Peter SUI
2020 – Oberwiesenthal Peter Resinger AUT Sander Vossan Eriksen NOR Mark Hafnar SLO
2019 – Lahti Thomas Aasen Markeng NOR Luca Roth GER Sergey Tkachenko KAZ
2018 – Kandersteg Marius Lindvik NOR Constantin Schmid GER Clemens Leitner AUT
2017 – Park City Viktor Polasek CZE Alex Insam ITA Constantin Schmid GER
2016 – Rasnov David Siegel GER Domen Prevc SLO Ryoyu Kobayashi JPN
2015 – Ałmaty Johann Andre Forfang NOR Andreas Wellinger GER Phillip Sjoeen NOR
2014 – Predazzo Jakub Wolny POL Patrick Streitler AUT Evgeniy Klimov RUS
2013 – Liberec Jaka Hvala SLO Klemens Murańka POL Stefan Kraft AUT
2012 – Erzurum Nejc Dezman SLO Aleksander Zniszczoł POL
Jaka Hvala SLO
2011 – Otepää Vladimir Zografski BUL Stefan Kraft AUT Kaarel Nurmsalu EST
2010 – Hinterzarten Michael Hayboeck AUT Peter Prevc SLO Diego Dellasega ITA
2009 – Štrbské Pleso Lukas Mueller AUT Maciej Kot POL Ville Larinto FIN
2008 – Zakopane Andreas Wank GER Shohei Tochimoto JPN Andreas Strolz AUT
2007 – Tarvisio / Planica Roman Koudelka CZE Shohei Tochimoto JPN Thomas Thurnbichler AUT
2006 – Kranj Gregor Schlierenzauer AUT Jurij Tepes SLO Andrea Morassi ITA
2005 – Rovaniemi Joonas Ikonen FIN Arthur Pauli AUT Jurij Tepes SLO
2004 – Stryn Mateusz Rutkowski POL Thomas Morgenstern AUT Olli Pekkala FIN
2003 – Solefteå Thomas Morgenstern AUT Rok Benkovic SLO Jan Mazoch CZE
2002 – Schonach Janne Happonen FIN Daiki Ito JPN Kalle Keituri FIN
2001 – Karpacz Veli-Matti Lindstroem FIN Manuel Fettner AUT Florian Liegl AUT
2000 – Štrbské Pleso konkurs odwołany
1999 – Saalfelden Kazuki Nishishita JPN Michal Psenko SVK Stefan Kaiser AUT
1998 – Sankt Moritz Wolfgang Loitzl AUT Kazuhiro Nakamura JPN Matti Hautamaeki FIN
1997 – Canmore / Calgary Wilhelm Brenna NOR Jussi Hautamaeki FIN Falko Krismayr AUT
1996 – Asiago Michael Uhrmann GER Primoz Peterka SLO Andreas Kuettel SUI
1995 – Gällivare Tommy Ingebrigtsen NOR Reinhard Schwarzenberger AUT Lucas Chevalier-Girod FRA
1994 – Breitenwang Janne Ahonen FIN Nicolas Dessum FRA Zbynek Krompolc CZE
1993 – Harrachov Janne Ahonen FIN Andreas Widhoelzl AUT Alexander Herr GER
1992 – Vuokatti Toni Nieminen FIN Sylvain Freiholz SUI Martin Hoellwarth AUT
1991 – Reit im Winkl Martin Hoellwarth AUT Tomas Goder CSV Damjan Fras YUG
1990 – Štrbské Pleso Heinz Kuttin AUT Roberto Cecon ITA Tomas Raska CSV
1989 – Hamar Kent Johanssen NOR Andi Rauschmeier AUT Staffan Taellberg SWE
1988 – Saalfelden Heinz Kuttin AUT Staffan Taellberg SWE Manfred Steiner AUT
1987 – Asiago Ari-Pekka Nikkola FIN Mike Arnold GER Dieter Thoma GER
1986 – Lake Placid Ivan Lunardi ITA Christian Rimmel GER Clas-Brede Braathen NOR
1985 – Täsch Werner Haim AUT Jussi Karjalainen FIN Guenther Stranner AUT
1984 – Trondheim Martin Svagerko SVK Janez Stirn YUG Miroslav Polak CSV
1983 – Kuopio Franz Wiegele AUT Ole Christian Eidhammer NOR Tuomo Ylipulli FIN
1982 – Murau Ernst Vettori AUT Markku Pusenius FIN Bernard Zauner AUT
1981 – Schonach Matti Nykaenen FIN Ernst Vettori AUT Steve Collins CAN
1980 – Örnsköldsvik Steve Collins CAN Vladimir Boyarintsev SOV Andreas Felder AUT
1979 – Lac-Beauport Horst Bulau CAN Ulrich Pscherra GER Hiroyasu Aizawa JPN
1977 – Sainte-Croix Pavel Fizek CSV Matthias Buse GER Hubert Neuper AUT

 

Drużynowi medaliści na normalnej skoczni:

miejsce – rok 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2022 – Zakopane Austria
David Haagen
Markus Mueller
Jonas Schuster
Daniel Tschofenig
Norwegia
Adrian Thon Gundersrud
Johannes Aardal
Sindre Ulven Joergensen
Iver Olaussen
Niemcy
Finn Braun
Ben Bayer
Simon Spiewok
Luca Geyer 
2021 – Lahti Austria
David Haagen
Daniel Tschofenig
Elias Medwed
Niklas Bachlinger
Słowenia
Zak Mogel
Jan Bombek
Rok Masle
Jernej Presecnik
Rosja
Ilya Mankov
Maksim Kolobov
Danil Sadreev
Mikhail Purtov
2020 – Oberwiesenthal Słowenia
Zak Mogel
Jan Bombek
Jernej Presecnik
Mark Hafnar
Austria
Peter Resinger
Josef Ritzer
David Haagen
Marco Woergoetter
Niemcy
Luca Roth
Claudio Haas
Kilian Maerkl
Philipp Raimund
2019 – Lahti Niemcy
Luca Roth
Kilian Maerkl
Philipp Raimund
Constantin Schmid
Norwegia
Fredrik Villumstad
Anders Ladehaug
Sander Vossan Eriksen
Thomas Aasen Markeng
Słowenia
Aljaz Osterc
Jan Bombek
Jernej Presecnik
Zak Mogel
2018 – Kandersteg Niemcy
Philipp Raimund
Justin Lisso
Cedrik Weigel
Constantin Schmid
Austria
Mika Schwann
Jan Hoerl
Maximilian Lienher
Clemens Leitner
Norwegia
Fredrik Villumstad
Jesper Oedegaard
Thomas Aasen Markeng
Marius Lindvik
2017 – Park City Słowenia
Ziga Jelar
Tilen Bartol
Aljaz Osterc
Bor Pavlovcic
Niemcy
Martin Hamann
Tim Fuchs
Felix Hoffmann
Constantin Schmid
Austria
Markus Rupitsch
Mika Schwann
Clemens Leitner
Janni Reisenauer
2016 – Rasnov Niemcy
Jonathan Siegel
Adrian Sell
Tim Fuchs
David Siegel
Norwegia
Marius Lindvik
Are Sumstad
Robin Pedersen
Halvor Egner Granerud
Japonia
Masamitsu Ito
Yuken Iwasa
Naoki Nakamura
Ryoyu Kobayashi
2015 – Ałmaty Norwegia
Joacim Oedegaard Bjoereng
Halvor Egner Granerud
Phillip Sjoeen
Johann Andre Forfang
Niemcy
Paul Winter
Martin Hamann
Sebastian Bradatsch
Andreas Wellinger
Austria
Elias Tollinger
Patrick Streitler
Philipp Aschenwald
Simon Greiderer
2014 – Predazzo Polska
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Krzysztof Biegun
Klemens Murańka
Austria
Simon Greiderer
Ulrich Wohlgenannt
Elias Tollinger
Patrick Streitler
Norwegia
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Hans Petter Bergquist
Mats Soehagen Berggaard
2013 – Liberec Słowenia
Anze Semenic
Ernest Prislic
Cene Prevc
Jaka Hvala
Polska
Bartłomiej Kłusek
Krzysztof Biegun
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Niemcy
Karl Geiger
Michael Dreher
Tobias Loeffler
Andreas Wellinger
2012 – Erzurum Norwegia
Epen Roee
Mats Soehagen Berggaard
Simen Key Grimsrud
Phillip Sjoeen
Polska
Klemens Murańka
Tomasz Byrt
Bartłomiej Kłusek
Aleksander Zniszczoł
Austria
Christoph Stauder
Ulrich Wohlgenannt
Stefan Kraft
Lukas Mueller
2011 – Otepää Austria
Michael Hayboeck
Stefan Kraft
Markus Schiffner
Thomas Lackner
Niemcy
Richard Freitag
Daniel Wenig
Marinus Kraus
Stephan Leyhe
Norwegia
Espen Roee
Mats Soehagen Berggaard
Anders Fannemel

Sigmund Hagehaugen
2010 – Hinterzarten Austria
Michael Hayboeck
Florian Schabereiter
Lukas Mueller
Mario Innauer
Niemcy
Tobias Bogner
Pascal Bodmer
Stephan Leyhe
Felix Schoft
Słowenia
Peter Prevc
Jaka Hvala
Matic Kramarsic
Dejan Judez
2009 – Štrbské Pleso Austria
Michael Hayboeck
Florian Schabereiter
Lukas Mueller
Thomas Thurnbichler
Niemcy
Felix Schoft
Tobias Bogner
Danny Queck
Pascal Bodmer
Polska
Maciej Kot
Jakub Kot
Grzegorz Miętus
Andrzej Zapotoczny
2008 – Zakopane Niemcy
Felix Schoft
Severin Freund
Pascal Bodmer
Andreas Wank
Austria
Thomas Thurnbichler
Manuel Poppinger
David Unterberger
Andreas Strolz
Polska
Krzysztof Miętus
Maciej Kot
Dawid Kowal
Łukasz Rutkowski
2007 – Tarvisio / Planica Słowenia
Robert Hrgota
Primoz Roglic
Jurij Tepes
Mitja Meznar
Japonia
Shohei Tochimoto
Tsubasa Chonan
Yumu Harada
Kenshito Ito
Finlandia
Mika Kauhanen
Lauri Asikainen
Sami Niemi
Olli Muotka
2006 – Kranj Austria
Mario Innauer
Thomas Thurnbichler
Arthur Pauli
Gregor Schlierenzauer
Słowenia
Jurij Tepes
Primoz Roglic
Robert Hrgota
Jernej Kosnjek
Japonia
Naoya Toyama
Yuhei Sasaki
Kenshiro Ito
Shohei Tochimoto
2005 – Rovaniemi Słowenia
Mitja Meznar
Matevz Sparovec
Jurij Tepes
Nejc Frank
Polska
Paweł Urbański
Wojciech Topór
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Finlandia
Anssi Koivuranta
Jere Kykkaenen
Olli Pekkala
Joonas Ikonen
2004 – Stryn Austria
Roland Mueller
Christoph Lenz
Nicolas Fettner
Thomas Morgenstern
Polska
Kamil Stoch
Dawid Kowal
Stefan Hula
Mateusz Rutkowski
Niemcy
Patrick Kaltenbach
Tobias Bogner
Marc Krauspenhaar
Julian Musiol
2003 – Solefteå Austria
Manuel Fettner
Christoph Strickner
Roland Mueller
Thomas Morgenstern
Słowenia
Rok Benkovic
Jure Bogataj
Rok Urbanc
Jaka Oblak
Finlandia
Jarkko Heikkonen
Antti Pesonen
Olli Pekkala
Harri Olli
2002 – Schonach Finlandia
Janne Happonen
Harri Olli
Arttu Lappi
Akseli Kokkonen
Austria
Balthasar Schneider
Christoph Strickner
Christian Nagiller
Manuel Fettner
Słowenia
Bine Zupan
Zvonko Kordez
Rok Benkovic
Jaka Oblak
2001 – Karpacz Finlandia
Veli-Matti Lindstroem
Janne Happonen
Kimmo Yliriesto
Akseli Kokkonen
Austria
Manuel Fettner
Balthasar Schneider
Florian Liegl
Stefan Kaiser
Niemcy
Joerg Ritzerfeld
Markus Winterhalter
Maximilian Mechler
Florian Krumbacher
2000 – Štrbské Pleso Austria
Martin Koch
Christian Nagiller
Florian Liegl
Stefan Kaiser
Norwegia
Thomas Lobben
Erik Leine Wangen
David Andersen
Anders Bardal
Finlandia
Veli-Matti Lindstroem
Juha-Matti Ruuskanen
Akseli Lajunen
Kimmo Yliriesto
1999 – Saalfelden Austria
Thomas Hoerl
Stefan Kaiser
Martin Koch
Florian Liegl
Finlandia
Matti Hautamaeki
Pekka Salminen
Jani Myllaeri
Veli-Matti Lindstroem
Niemcy
Uli Basler
Marcel Schaffrath
Bejamin Huber
Georg Spaeth
1998 – Sankt Moritz Niemcy
Frank Loeffler
Georg Spaeth
Stefan Pieper
Michael Wagner
Japonia
Homare Kishimoto
Keita Umezaki
Kazuki Nishishita
Kazuhiro Nakamura
Finlandia
Pekka Salminen
Hannu Alakunnas
Janni Myllaeri
Matti Hautamaeki
1997 – Canmore / Calgary Słowenia
Miha Rihtar
Grega Lang
Blaz Vrhovnik
Peter Zonta
Finlandia
Lauri Hakola
Lassi Huuskonen
Matti Hautamaeki
Jussi Hautamaeki
Austria
Thomas Hoerl
Falko Krismayr
Karl-Heinz Dorner
Wolfgang Loitzl
1996 – Asiago Niemcy
Frank Reichel
Kai Bracht
Michael Uhrmann
Alexander Herr
Austria
Michael Kury
Markus Eigentler
Martin Zimmermann
Karl-Heinz Dorner
Słowenia
Matija Stegnar
Jaka Grosar
Peter Zonta
Primoz Peterka
1995 – Gällivare Niemcy
Alexander Herr
Michael Schreiber
Michael Uhrmann
Mathias Witter
Austria
Reinhard Schwarzenberger
Karl-Heinz Dorner
Martin Zimmermann
Werner Schernthaner
Japonia
Yoshiharu Ikeda
Suguru Miyazaki
Kazuya Yoshioka
Sota Okamura
1994 – Breitenwang Finlandia
Janne Ahonen
Tero Koponen
Olli Happonen
Jani Mattila
Czechy
Zbynek Krompolc
Jakub Suchacek
Jaroslav Kahanek
Jan Balcar
Austria
Reinhard Schwarzenberger
Andreas Widhoelzl
Andreas Beck
Richard Foldl
1993 – Harrachov Finlandia
Janne Ahonen
Tuomo Kykkaenen
Risto Jussilainen
Olli Happonen
Austria
Gerhard Schallert
Andreas Widhoelzl
Ingemar Mayr
Thomas Kuglitsch
Niemcy
Alexander Herr
Ronny Hornschuh
Bernd Boering
Stefan Petersohn
1992 – Vuokatti Finlandia
Toni Nieminen
Olli Happonen
Janne Vaatainen
Jani Salo
Norwegia
Lasse Ottesen
Knut Mueller
Joergen Halvorsen
Bengt Heiestad
Niemcy
Timo Wangler
Rico Meinel
Sven Hannawald
Ronny Hornschuh
1991 – Reit im Winkl Czechosłowacja
Tomas Goder
David Jiroutek
Milan Kucera
Roman Lukes
Finlandia
Mika Laitinen
Riku Ayri
Pekka Niemelae
Janne Vaatainen
Francja
Xavier Arpin
Sebastien Frenot
Gregory Renand
Regis Bajard 
1990 – Štrbské Pleso Austria
Heinz Kuttin
Werner Rathmayr
Herwig Millonig
Alexander Pointner
Finlandia
Esa Kononen
Riku Ayri
Mika Laitinen
Marko Haarala
Jugosławia
Damjan Fras
Saso Komovec
Tomaz Knafelj
Franci Petek
1989 – Hamar Austria
Andi Rauschmeier
Alexander Pointner
Markus Steiner
Heinz Kuttin
Jugosławia
Goran Janus
Marjan Kropar
Franci Petek
Primoz Kopac
Norwegia
Oeyvind Berg
Erlend Schumann
Henning Wold
Kent Johanssen
1988 – Saalfelden Austria
Andi Rauschmeier
Guenter Schoeffmann

Markus Steiner
Heinz Kuttin
Norwegia
Tor-Helge Bakken
Oeyvind Berg
Kaare Herrem
Kent Johanssen
Czechosłowacja
Jan Kukacka
Jiri Razl
Tomas Raszka
Frantisek Jez
1987 – Asiago Niemcy (NRD)
Mike Arnold
Roy Koch
Ingo Zuechner
Niemcy (RFN)
Dieter Thoma
Robert Leonhardt
Steffen Bartschat
Finlandia
Ari-Pekka Nikkola
Sasu Happonen
Erkki Nykaenen
1986 – Lake Placid Niemcy (RFN)
Dieter Thoma
Christian Rimmel
Robert Leonhardt
Włochy
Virginio Lunardi
Carlo Pinzani
Paolo Rigoni
ZSRR
Juri Durinov
Michail Esin
Sergei Badenko

 

Drużynowi medaliści w konkursie drużyn mieszanych:

miejsce – rok 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2022 – Zakopane Austria
Vanessa Moharitsch
Daniel Tschofenig
Julia Muehlbacher
David Haagen
Słowenia
Taja Bodlaj
Marcel Strzinar
Nika Prevc
Maksim Bartolj
Norwegia
Nora Midtsundstad
Johannes Aardal
Heidi Dyhre Traaserud
Iver Olaussen
2021 – Lahti zawodów nie rozegrano
2020 – Oberwiesenthal Austria
Lisa Eder
Marco Woergoetter
Marita Kramer
Peter Resinger
Norwegia
Eirin Maria Kvandal
Bendik Jakobsen Heggli
Thea Minyan Bjoerseth
Sander Vossan Eriksen
Słowenia
Jerneja Brecl
Jan Bombek
Katra Komar
Mark Hafnar
2019 – Lahti Rosja
Anna Shpyneva
Mikhail Purtov
Lidiia Iakovleva
Maksim Sergeev
Norwegia
Ingebjoerg Saglien Braaten
Fredrik Villumstad
Silje Opseth
Thomas Aasen Markeng
Niemcy
Agnes Reisch
Luca Roth
Selina Freitag
Constantin Schmid
2018 – Kandersteg Norwegia
Silje Opseth
Fredrik Villumstad
Anna Odine Stroem
Marius Lindvik
Niemcy
Luisa Goerlich
Justin Lisso
Gianina Ernst
Constantin Schmid
Austria
Claudia Purker
Jan Hoerl
Sophie Mair
Clemens Leitner
2017 – Park City Słowenia
Nika Kriznar
Tilen Bartol
Ema Klinec
Ziga Jelar
Niemcy
Agnes Reisch
Martin Hamann
Gianina Ernst
Constantin Schmid
Japonia
Minami Watanabe
Masamitsu Ito
Fumika Segawa
Yuken Iwasa
2016 – Rasnov Słowenia
Nika Kriznar
Bor Pavlovcic
Ema Klinec
Domen Prevc
Austria
Claudia Purker
Maximilian Steiner
Chiara Hoelzl
Janni Reisenauer
Niemcy
Katharina Althaus
Tim Fuchs
Anna Rupprecht
David Siegel