Indywidualne medalistki na dużej skoczni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2021 – Oberstdorf Maren Lundby NOR Sara Takanashi JPN Nika Kriznar SLO

 

Indywidualne medalistki na normalnej skoczni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2021 – Oberstdorf Ema Klinec SLO Maren Lundby NOR Sara Takanashi JPN
2019 – Seefeld Maren Lundby NOR Katharina Althaus GER Daniela Iraschko-Stolz AUT
2017 – Lahti Carina Vogt GER Yuki Ito JPN Sara Takanashi JPN
2015 – Falun Carina Vogt GER Yuki Ito JPN Daniela Iraschko-Stolz AUT
2013 – Val di Fiemme / Predazzo Sarah Hendrickson USA Sara Takanashi JPN Jacqueline Seifriedsberger AUT
2011 – Oslo Daniela Iraschko AUT Elena Runggaldier ITA Coline Mattel FRA
2009 – Liberec Lindsey Van USA Ulrike Graessler GER Anette Sagen NOR

 

Drużynowe medalistki na normalnej skoczni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2021 – Oberstdorf Austria
Daniela Iraschko-Stolz
Sophie Sorschag
Chiara Hoelzl
Marita Kramer
Słowenia
Nika Kriznar
Spela Rogelj
Ursa Bogataj
Ema Klinec
Norwegia
Silje Opseth
Anna Odine Stroem
Thea Minyan Bjoerseth
Maren Lundby
2019 – Seefeld Niemcy
Juliane Seyfarth
Ramona Straub
Carina Vogt
Katharina Althaus
Austria
Eva Pinkelnig
Jacqueline Seifriedsberger
Chiara Hoelzl
Daniela Iraschko-Stolz
Norwegia
Anna Odine Stroem
Ingebjoerg Saglien Braaten
Silje Opseth
Maren Lundby

 

Medaliści w konkursie drużyn mieszanych:

 rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2023 – Planica      
2021 – Oberstdorf Niemcy
Katharina Althaus
Markus Eisenbichler
Anna Rupprecht
Karl Geiger
Norwegia
Silje Opseth
Robert Johansson
Maren Lundby
Halvor Egner Granerud
Austria
Marita Kramer
Michael Hayboeck
Daniela Iraschko-Stolz
Stefan Kraft
2019 – Seefeld / Innsbruck Niemcy
Katharina Althaus
Markus Eisenbichler
Juliane Seyfarth
Karl Geiger
Austria
Eva Pinkelnig
Philipp Aschenwald
Daniela Iraschko-Stolz
Stefan Kraft
Norwegia
Anna Odine Stroem
Robert Johansson
Maren Lundby
Andreas Stjernen
2017 – Lahti Niemcy
Carina Vogt
Markus Eisenbichler
Svenja Wuerth
Andreas Wellinger
Austria
Daniela Iraschko-Stolz
Michael Hayboeck
Jacqueline Seifriedsberger
Stefan Kraft
Japonia
Sara Takanashi
Taku Takeuchi
Yuki Ito
Daiki Ito
2015 – Falun Niemcy
Carina Vogt
Richard Freitag
Katharina Althaus
Severin Freund
Norwegia
Line Jahr
Anders Bardal
Maren Lundby
Rune Velta
Japonia
Sara Takanashi
Noriaki Kasai
Yuki Ito
Taku Takeuchi
2013 – Val di Fiemme / Predazzo Japonia
Yuki Ito
Daiki Ito
Sara Takanashi
Taku Takeuchi
Austria
Chiara Hoelzl
Thomas Morgenstern
Jacqueline Seifriedsberger
Gregor Schlierenzauer
Niemcy
Ulrike Graessler
Richard Freitag
Carina Vogt
Severin Freund