Indywidualni medaliści na normalnej skoczni:
miejsce – rok | 1. miejsce (złoto) | 2. miejsce (srebro) | 3. miejsce (brąz) |
2023 – Trydent / Planica | Stephan Embacher AUT | Klemens Joniak POL | Wiktor Szozda POL |
2022 – Lahti | Jonas Schuster AUT | Jan Habdas POL | Ben Bayer GER |
2017 – Erzurum | Timi Zajc SLO | Jonathan Learoyd FRA | Mathis Contamine FRA |
2015 – Tschagguns | Niko Kytosaho FIN | Domen Prevc SLO | Dawid Jarząbek POL |
2013 – Rasnov | Cene Prevc SLO | Anze Lanisek SLO | Thomas Hofer AUT |
2011 – Liberec | Jarkko Maatta FIN | Ulrich Wohlgenannt AUT | Mats Soehagen Berggaard NOR |
2009 – Szczyrk | Peter Prevc SLO | Vladimir Zografski BUL | Adrian Schuler SUI |
2003 – Bled / Planica | Jon Aaraas NOR | Zvonko Kordez SLO | Rok Benkovic SLO |
2001 – Vuokatti | Janne Happonen FIN | Maximilian Mechler GER | Akseli Kokkonen FIN |
1999 – Szczyrbskie Jezioro | Veli-Matti Lindstroem FIN | Stefan Kaiser | Akseli Lajunen FIN |
Medaliści konkursów drużynowych:
miejsce – rok | 1. miejsce (złoto) | 2. miejsce (srebro) | 3. miejsce (brąz) |
2023 – Trydent / Planica | Austria Johannes Poelz Simon Steinberger Jakob Steinberger Stephan Embacher |
Polska Tymoteusz Amilkiewicz Klemens Staszel Wiktor Szozda Klemens Joniak |
Niemcy Lukas Nellenschulte Lasse Deimel Alex Reiter Julian Fussi |
2022 – Lahti | Austria Louis Obersteiner Andre Fussenegger Raffael Zimmermann Jonas Schuster |
Polska Tymoteusz Amilkiewicz Klemens Joniak Marcin Wróbel Jan Habdas |
Niemcy Adrian Tittel Jannik Faisst Simon Steinbeisser Ben Bayer |
2017 – Erzurum | Słowenia Lovro Vodusek Bernard Dobre Tomi Jovan Timi Zajc |
Francja Mathis Contamine Romane Dieu Alessandro Batby Jonathan Learoyd |
Rosja Aleksandr Loginov Artem Yudin Ilya Baskakov Aleksandr Marchukov |
2015 – Tschagguns | Słowenia Domen Prevc Tine Bogataj Urban Rogelj Bor Pavlovcic |
Finlandia Niko Kytosaho Andreas Alamommo Joni Markkanen Niko Loytainen |
Austria Clemens Leitner Maximilian Schmalnauer Michael Falkensteiner Julian Wienerroither |
2013 – Rasnov | Słowenia Nejc Seretinek Florjan Jelovcan Cene Prevc Anze Lanisek |
Niemcy Paul Winter Julian Hahn Thomas Dufter Sebastian Bradatsch |
Austria Maximilian Steiner Mario Mendel Simon Greiderer Thomas Hofer |
2011 – Liberec | Polska Krzysztof Biegun Mateusz Kojzar Aleksander Zniszczoł Klemens Murańka |
Finlandia Miika Ylipulli Miika Taskinen Juho Ojala Jarkko Maatta |
Niemcy Michael Herrmann Ludwig Pohle Michael Zachrau Florian Menz |
2009 – Szczyrk | Słowenia Jaka Hvala Luka Leban Rok Justin Peter Prevc |
Austria Thomas Lackner Markus Schiffner Lukas Dilitz Thomas Diethart |
Szwajcaria Vital Anken Pascal Egloff Pascal Kaelin Adrian Schuler |
2003 – Bled / Planica | Słowenia Rok Benkovic Zvonko Kordez Jaka Oblak |
Norwegia Terje Hilde Morten Gjesvold Roang Jon Aaraas |
Austria Nicolas Fettner Gerald Wambacher Roland Mueller |
2001 – Vuokatti | Finlandia Akseli Kokkonen Janne Happonen Kalle Keituri |
Austria Stefan Thurnbichler Manuel Fettner Balthasar Schneider |
Francja Maxime Laheurte Vincent Descombes Sevoie David Lazzaroni |
1999 – Szczyrbskie Jezioro | Austria Stefan Kaiser Martin Koch Florian Liegl |
Finlandia Kimmo Yliriesto Akseli Lajunen Veli-Matti Lindstroem |
Słowenia Blaz Bilban Gasper Cavlovic Primoz Urh-Zupan |
Medaliści konkursów drużyn mieszanych:
miejsce – rok | 1. miejsce (złoto) | 2. miejsce (srebro) | 3. miejsce (brąz) |
2023 – Trydent / Planica | Słowenia Tinkara Komar Nik Heberle Nika Prevc Luka Filip |
Polska Natalia Słowik Wiktor Szozda Pola Bełtowska Klemens Joniak |
Niemcy Seline Koelle Lasse Deimel Joanna Eberle Alex Reiter |
2022 – Lahti | Słowenia Tinkara Komar Gorazd Zavrsnik Nika Prevc Maksim Bartolj |
Austria Julia Muehlbacher Louis Obersteiner Sophie Kothbauer Jonas Schuster |
Szwajcaria Sina Arnet Yanick Wasser Emely Torazza Lean Niederberger |
2017 – Erzurum | Słowenia Nika Kriznar Tomi Jovan Katra Komar Timi Zajc |
Francja Marine Bressand Mathis Contamine Romane Dieu Jonathan Learoyd |
Rosja Lidiia Iakovleva Ilya Baskakov Aleksandra Barantceva Aleksandr Marchukov |
2015 – Tschagguns | Niemcy Agnes Reisch Henriette Kraus Axel Maylaender Jonathan Siegel |
Rosja Sofia Tikhonova Mariia Iakovleva Kiril Kotik Maksim Sergeev |
Czechy Zdenka Pesatova Jana Mrakotova Frantisek Holik Robert Szymeczek |
2013 – Rasnov | Niemcy Lena Selbach Anna Rupprecht Thomas Dufter Sebastian Bradatsch |
Słowenia Anja Javorsek Julija Srsen Cene Prevc Anze Lanisek |
Austria Elisabeth Raudaschl Sonja Schoitsch Maximilian Steiner Thomas Hofer |