Reprezentowany kraj: Kanada
Data i miejsce urodzenia: 13.07.1991 r. (Toronto, Kanada)
Wzrost: 183 cm
Waga: 67 kg
Trenerzy: Gregor Linsig, Bine Norčič
Klub: Altius Nordic Ski Club
Debiut w zawodach FIS (indywidualnych): 17.09.2005 r. – Predazzo, FIS Cup (50. miejsce)
Debiut w Pucharze Świata (ind.): 24.01.2009 r. – Whistler (42. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 15.01.2011 r. – Sapporo (28. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): –
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): –
Najwyższe miejsce w PŚ (ind.): 6. miejsce – Engelberg (20.12.2020 r.)
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 0
Miejsca na podium PŚ (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PŚ (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 0
Miejsca na podium PŚ (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PŚ (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PK (ind.): 1: 0/0/1
Miejsca na podium LPK (ind.): 5: 1/1/3
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 4: 3/0/1
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 4: 3/0/1
Rekord życiowy: 224,0 m – Planica (17.03.2016 r. – PŚ)
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 16. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia normalna)
- 21. miejsce – Pjongczang 2018 (skocznia duża)
- 25. miejsce – Soczi / Krasnaja Polana 2014 (skocznia duża)
- 26. miejsce – Pjongczang 2018 (skocznia normalna)
- 33. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia duża)
- 37. miejsce – Soczi / Krasnaja Polana 2014 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata:
- 27. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia duża)
- 28. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia duża)
- 32. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia normalna)
- 34. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia normalna)
- 38. miejsce – Lahti 2017 (skocznia duża)
- 39. miejsce – Oslo 2011 (skocznia duża)
- 39. miejsce – Lahti 2017 (skocznia normalna)
- 46. miejsce – Liberec 2009 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 23. miejsce – Planica 2020
- 27. miejsce – Bad Mitterndorf 2016
- 30. miejsce – Harrachov 2014
- 36. miejsce – Vikersund 2012
- 36. miejsce – Oberstdorf 2018
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 35. miejsce – Otepää 2011
- 39. miejsce – Tarvisio / Planica 2007
- 55. miejsce – Kranj 2006
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 32. miejsce – sezon 2020/2021
- 41. miejsce – sezon 2016/2017
- 44. miejsce – sezon 2015/2016
- 47. miejsce – sezon 2017/2018
- 50. miejsce – sezon 2019/2020
- 51. miejsce – sezon 2018/2019
- 55. miejsce – sezon 2012/2013
- 55. miejsce – sezon 2013/2014
- 63. miejsce – sezon 2021/2022
- 68. miejsce – sezon 2011/2012
- 71. miejsce – sezon 2010/2011
- Puchar Świata w lotach (klasyfikacja generalna):
- 16. miejsce – sezon 2013/2014
- 22. miejsce – sezon 2015/2016
- 34. miejsce – sezon 2012/2013
- 40. miejsce – sezon 2018/2019
- Turniej Czterech Skoczni:
- 37. miejsce – 69. TCS 2020/2021
- 40. miejsce – 65. TCS 2016/2017
- 40. miejsce – 68. TCS 2019/2020
- 42. miejsce – 60. TCS 2011/2012
- 43. miejsce – 62. TCS 2013/2014
- 47. miejsce – 66. TCS 2017/2018
- 47. miejsce – 67. TCS 2018/2019
- 49. miejsce – 70. TCS 2021/2022
- 56. miejsce – 64. TCS 2015/2016
- 62. miejsce – 61. TCS 2012/2013
- Turniej Raw Air:
- 34. miejsce – 3. edycja / 2019
- 41. miejsce – 2. edycja / 2018
- 42. miejsce – 5. edycja / 2022
- 49. miejsce – 4. edycja / 2020
- 56. miejsce – 1. edycja / 2017
- Turniej Willingen Five:
- 25. miejsce – 1. edycja / 2018
- 27. miejsce – 4. edycja / 2021
- 34. miejsce – 3. edycja / 2020
- 45. miejsce – 2. edycja / 2019
- Turniej Planica 7:
- 47. miejsce – 4. edycja / 2022
- 50. miejsce – 3. edycja / 2021
- 58. miejsce – 2. edycja / 2019
- 64. miejsce – 1. edycja / 2018
- Turniej Titisee-Neustadt Five:
- 30. miejsce – 1. edycja / 2020
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 35. miejsce – 2018
- 36. miejsce – 2016
- 43. miejsce – 2011
- 47. miejsce – 2012
- 47. miejsce – 2013
- 57. miejsce – 2019
- Turniej Czterech Narodów:
- 61. miejsce – 4. edycja / 2009
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 46. miejsce – sezon 2011/2012
- 47. miejsce – sezon 2010/2011
- 49. miejsce – sezon 2015/2016
- 54. miejsce – sezon 2018/2019
- 63. miejsce – sezon 2016/2017
- 74. miejsce – sezon 2021/2022
- 113. miejsce – sezon 2009/2010
- 134. miejsce – sezon 2007/2008
- Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Sapporo 2012
- Letni Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 12. miejsce – 2016
- 16. miejsce – 2011
- 18. miejsce – 2012
- 22. miejsce – 2020
- 31. miejsce – 2019
- 32. miejsce – 2009
- 41. miejsce – 2013
- 48. miejsce – 2018
- 69. miejsce – 2017
- 77. miejsce – 2021
- Letni Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Courchevel 2011
- (2) 1. miejsce – Stams 2012
- (3) 3. miejsce – Stams 2016
- (4) 3. miejsce – Klingenthal 2019
- (5) 3. miejsce – Klingenthal 2019
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 12. miejsce – sezon 2010/2011
- 12. miejsce – sezon 2011/2012
- 86. miejsce – sezon 2007/2008
- 89. miejsce – sezon 2006/2007
- 179. miejsce – sezon 2009/2010
- FIS Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Štrbské Pleso 2010
- (2) 1. miejsce – Štrbské Pleso 2010
- (3) 1. miejsce – Gérardmer 2011
- (4) 1. miejsce – Gérardmer 2011
Największe osiągnięcia drużynowe:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 3. miejsce – Pekin / Zhangjiakou (skocznia normalna, konkurs mikstów / w drużynie: Alexandria Loutitt, Matthew Soukup, Abigail Strate, Mackenzie Boyd-Clowes)