Indywidualna klasyfikacja generalna Pucharu Świata kobiet 2023/2024:
zawodniczka | rocznik | kraj | punkty | strata | starty | |
1 | Nika Prevc | 2005 | SLO | 1394 | 23 | |
2 | Eva Pinkelnig | 1988 | AUT | 1205 | -189 | 18 |
3 | Yuki Ito | 1994 | JPN | 986 | -408 | 23 |
4 | Alexandria Loutitt | 2004 | CAN | 950 | -444 | 22 |
5 | Jacqueline Seifriedsberger | 1991 | AUT | 895 | -499 | 23 |
6 | Nika Kriznar | 2000 | SLO | 869 | -525 | 22 |
7 | Eirin Maria Kvandal | 2001 | NOR | 843 | -551 | 15 |
8 | Josephine Pagnier | 2002 | FRA | 821 | -573 | 23 |
9 | Sara Takanashi | 1996 | JPN | 749 | -645 | 23 |
10 | Katharina Schmid | 1996 | GER | 741 | -653 | 21 |
11 | Silje Opseth | 1999 | NOR | 628 | -766 | 21 |
12 | Jenny Rautionaho | 1996 | FIN | 578 | -816 | 23 |
13 | Ema Klinec | 1998 | SLO | 528 | -866 | 18 |
14 | Marita Kramer | 2001 | AUT | 471 | -923 | 20 |
15 | Thea Minyan Bjoerseth | 2003 | NOR | 463 | -931 | 23 |
16 | Lisa Eder | 2001 | AUT | 452 | -942 | 23 |
17 | Abigail Strate | 2001 | CAN | 424 | -970 | 15 |
17 | Selina Freitag | 2001 | GER | 424 | -970 | 23 |
19 | Julia Muehlbacher | 2004 | AUT | 290 | -1104 | 20 |
20 | Anna Rupprecht | 1996 | GER | 266 | -1128 | 20 |
21 | Chiara Kreuzer | 1997 | AUT | 227 | -1167 | 22 |
22 | Luisa Goerlich | 1998 | GER | 213 | -1181 | 21 |
23 | Annika Sieff | 2003 | ITA | 207 | -1187 | 20 |
24 | Nozomi Maruyama | 1998 | JPN | 202 | -1192 | 18 |
25 | Yuka Seto | 1997 | JPN | 199 | -1195 | 21 |
26 | Katra Komar | 2001 | SLO | 187 | -1207 | 18 |
27 | Julia Kykkaenen | 1994 | FIN | 183 | -1211 | 22 |
28 | Juliane Seyfarth | 1990 | GER | 149 | -1245 | 18 |
29 | Karolina Indackova | 1997 | CZE | 137 | -1257 | 19 |
30 | Anna Odine Stroem | 1998 | NOR | 80 | -1314 | 3 |
31 | Lara Malsiner | 2000 | ITA | 74 | -1320 | 21 |
32 | Heidi Dyhre Traaserud | 2003 | NOR | 66 | -1328 | 6 |
33 | Agnes Reisch | 1999 | GER | 61 | -1333 | 9 |
34 | Taja Bodlaj | 2006 | SLO | 51 | -1343 | 14 |
35 | Ajda Kosnjek | 2007 | SLO | 48 | -1346 | 13 |
36 | Tina Erzar | 2008 | SLO | 42 | -1352 | 4 |
36 | Haruka Iwasa | 1996 | JPN | 42 | -1352 | 7 |
38 | Nicole Maurer | 2000 | CAN | 40 | -1354 | 19 |
39 | Anezka Indrackova | 2006 | CZE | 31 | -1363 | 8 |
40 | Daniela Haralambie | 1997 | ROU | 27 | -1367 | 13 |
40 | Annika Belshaw | 2002 | USA | 27 | -1367 | 11 |
42 | Kjersti Graesli | 2007 | NOR | 24 | -1370 | 7 |
43 | Jessica Malsiner | 2002 | ITA | 23 | -1371 | 13 |
44 | Ingvild Synnoeve Midtskogen | 2007 | NOR | 22 | -1372 | 9 |
45 | Pauline Hessler | 1998 | GER | 21 | -1373 | 7 |
46 | Qi Liu | 1996 | CHN | 19 | -1375 | 4 |
47 | Emma Chervet | 2003 | FRA | 18 | -1376 | 9 |
48 | Klara Ulrichova | 2004 | CZE | 16 | -1378 | 6 |
49 | Paige Jones | 2002 | USA | 9 | -1385 | 16 |
50 | Anna Twardosz | 2001 | POL | 8 | -1386 | 13 |
50 | Kurumi Ichinohe | 2004 | JPN | 8 | -1386 | 8 |
52 | Sina Arnet | 2005 | SUI | 7 | -1387 | 13 |
53 | Ringo Miyajima | 2003 | JPN | 5 | -1389 | 3 |
53 | Qingyue Peng | 2005 | CHN | 5 | -1389 | 3 |
55 | Alvine Holz | 2004 | GER | 4 | -1390 | 1 |
56 | Jerica Jesenko | 2005 | SLO | 3 | -1391 | 2 |
57 | Samantha Macuga | 2002 | USA | 2 | -1392 | 4 |
58 | Veronika Jencova | 2004 | CZE | 1 | -1393 | 1 |
58 | Martina Ambrosi | 2001 | ITA | 1 | -1393 | 2 |
58 | Pia Lilian Kuebler | 2002 | GER | 1 | -1393 | 3 |
Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów kobiet 2023/2024:
reprezentacja | kraj | punkty | strata | punktujące | |
1 | Austria | AUT | 3660 | 6 | |
2 | Słowenia | SLO | 3322 | -338 | 8 |
3 | Japonia | JPN | 2291 | -1282 | 7 |
4 | Norwegia | NOR | 2206 | -1367 | 7 |
5 | Niemcy | GER | 1922 | -1651 | 9 |
6 | Kanada | CAN | 1574 | -1999 | 3 |
7 | Francja | FRA | 909 | -2664 | 2 |
8 | Finlandia | FIN | 791 | -2782 | 2 |
9 | Włochy | ITA | 345 | -3228 | 4 |
10 | Czechy | CZE | 185 | -3388 | 4 |
11 | Stany Zjednoczone | USA | 88 | -3485 | 3 |
12 | Rumunia | ROU | 27 | -3546 | 1 |
12 | Szwajcaria | SUI | 27 | -3546 | 1 |
14 | Chiny | CHN | 24 | -3549 | 2 |
15 | Polska | POL | 18 | -3555 | 1 |
* zawodniczki zdobywały punkty wyłącznie w zawodach drużynowych
Terminarz Pucharu Świata kobiet 2023/2024:
data | miejsce (kraj) | skocznia | zawody | zwyciężczyni |
02.12.2023 (sobota) |
Lillehammer (Norwegia) |
HS-98 (K-90) |
indywidualne wyniki > |
Yuki Ito JPN |
03.12.2023 (niedziela) |
Lillehammer (Norwegia) |
HS-140 (K-123) |
indywidualne wyniki > |
Josephine Pagnier FRA |
15.12.2023 (piątek) |
Engelberg (Szwajcaria) |
HS-140 (K-125) |
indywidualne wyniki > |
Josephine Pagnier FRA |
16.12.2023 (sobota) |
Engelberg (Szwajcaria) |
HS-140 (K-125) |
indywidualne wyniki > |
Nika Prevc SLO |
30.12.2023 (sobota) |
Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) |
HS-142 (K-125) |
ind. TDN* wyniki > |
Nika Prevc SLO |
01.01.2024 (poniedziałek) |
Oberstdorf (Niemcy) |
HS-137 (K-120) |
ind. TDN* wyniki > |
Eva Pinkelnig AUT |
03.01.2024 (środa) |
Villach (Austria) |
HS-98 (K-90) |
indywidualne wyniki > |
Nika Prevc SLO |
04.01.2024 (czwartek) |
Villach (Austria) |
HS-98 (K-90) |
indywidualne wyniki > |
Nika Prevc SLO |
13.01.2024 (sobota) |
Sapporo (Japonia) |
HS-137 (K-123) |
indywidualne wyniki > |
Eva Pinkelnig AUT |
14.01.2024 (niedziela) |
Sapporo (Japonia) |
HS-137 (K-123) |
indywidualne wyniki > |
Yuki Ito JPN |
19.01.2024 (piątek) |
Zao (Japonia) |
HS-102 (K-95) |
indywidualne wyniki > |
Nika Prevc SLO |
20.01.2024 (sobota) |
Zao (Japonia) |
HS-102 (K-95) |
druż. duety wyniki > |
Słowenia SLO |
21.01.2024 (niedziela) |
Zao (Japonia) |
HS-102 (K-95) |
indywidualne odwołane > |
– |
27.01.2024 (sobota) |
Ljubno (Słowenia) |
HS-94 (K-85) |
indywidualne wyniki > |
Eva Pinkelnig AUT |
28.01.2024 (niedziela) |
Ljubno (Słowenia) |
HS-94 (K-85) |
indywidualne wyniki > |
Nika Prevc SLO |
03.02.2024 (sobota) |
Willingen (Niemcy) |
HS-147 (K-130) |
indywidualne wyniki > |
Jacqueline Seifriedsberger AUT |
04.02.2024 (niedziela) |
Willingen (Niemcy) |
HS-147 (K-130) |
indywidualne wyniki > |
Silje Opseth NOR |
17.02.2024 (sobota) |
Rasnov (Rumunia) |
HS-97 (K-90) |
indywidualne odwołane > |
– |
18.02.2024 (niedziela) |
Rasnov (Rumunia) |
HS-97 (K-90) |
indywidualne odwołane > |
– |
24.02.2024 (sobota) |
Hinzenbach (Austria) |
HS-90 (K-85) |
indywidualne wyniki > |
Eva Pinkelnig AUT |
25.02.2024 (niedziela) |
Hinzenbach (Austria) |
HS-90 (K-85) |
indywidualne wyniki > |
Eva Pinkelnig AUT |
01.03.2024 (piątek) |
Lahti (Finlandia) |
HS-130 (K-116) |
indywidualne wyniki > |
Nika Kriznar SLO |
09.03.2024 (sobota) |
Oslo (Norwegia) |
HS-134 (K-120) |
indywidualne RA* wyniki > |
Silje Opseth NOR |
10.03.2024 (niedziela) |
Oslo (Norwegia) |
HS-134 (K-120) |
indywidualne RA* wyniki > |
Eirin Maria Kvandal NOR |
12.03.2024 (wtorek) |
Trondheim (Norwegia) |
HS-105 (K-94) |
indywidualne RA* wyniki > |
Eirin Maria Kvandal NOR |
14.03.2024 (czwartek) |
Trondheim (Norwegia) |
HS-138 (K-124) |
indywidualne RA* wyniki > |
Nika Prevc SLO |
16.03.2024 (sobota) |
Vikersund (Norwegia) |
HS-240 (K-200) |
ind. RA* loty odwołany > |
– |
17.03.2024 (niedziela) |
Vikersund (Norwegia) |
HS-240 (K-200) |
ind. RA* loty wyniki > |
Eirin Maria Kvandal NOR |
21.03.2024 (czwartek) |
Planica (Słowenia) |
HS-102 (K-95) |
indywidualne program > |