Terminarz Letniego Grand Prix:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
23.07.2022 (sobota) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >
U. Bogataj SLO
24.07.2022 (niedziela) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >
N. Kriznar SLO
06.08.2022 (sobota) Courchevel (Francja) HS-135 (K-125) indywidualne
wyniki >
U. Bogataj SLO
17.09.2022 (sobota) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >
E. Pinkelnig AUT 
18.09.2022 (niedziela) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) druż. mikst
wyniki >
Austria 
01.10.2022 (sobota) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) druż. mikst  
02.10.2022 (niedziela) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna Letniego Grand Prix:

  zawodniczka kraj rocznik punkty strata starty
1 Ursa Bogataj SLO 1995 360   4
2 Nika Kriznar SLO 2000 240 -120 3
3 Josephine Pagnier FRA 2002 187 -173 4
4 Julia Clair FRA 1994 162 -198 4
5 Marita Kramer AUT 2001 125 -235 2
6 Nika Prevc SLO 2005 110 -250 2
7 Katharina Althaus GER 1996 105 -255 3
8 Yuka Kobayashi JPN 1994 102 -258 4
9 Eva Pinkelnig AUT 1988 100 -260 1
10 Ringo Miyajima JPN 2003 93 -267 4
11 Selina Freitag GER 2001 86 -274 2
12 Chiara Kreuzer AUT 1997 76 -284 2
13 Pauline Hessler GER 1998 73 -287 3
14 Anna Rupprecht GER 1996 70 -290 3
15 Katra Komar SLO 2001 59 -301 4
16 Lara Malsiner ITA 2000 58 -302 2
17 Klara Ulrichova CZE 2004 55 -305 4
18 Julia Muehlbacher AUT 2004 51 -309 3
19 Daniela Haralambie ROU 1997 50 -310 3
20 Taja Bodlaj SLO 2006 48 -312 2
21 Nagomi Nakayama JPN 2004 45 -315 1
22 Luisa Goerlich GER 1998 40 -320 1
22 Silje Opseth NOR 1999 40 -320 1
24 Jacqueline Seifriedsberger AUT 1991 39 -321 2
25 Maja Vtic SLO 1988 36 -324 1
25 Abigail Strate CAN 2001 36 -324 1
27 Nicole Konderla POL 2001 29 -331 2
27 Haruka Iwasa JPN 1996 29 -331 3
29 Sina Arnet SUI 2005 28 -332 2
30 Jessica Malsiner ITA 2002 27 -333 2
30 Kurumi Ichinohe JPN 2004 27 -333 3
32 Vanessa Moharitsch AUT 2002 26 -334 3
33 Karolina Indrackova CZE 1997 24 -336 3
33 Tamara Mesikova SVK 2006 24 -336 3
35 Emely Torazza SUI 2004 23 -337 2
35 Riko Sakurai JPN 2003 23 -337 3
37 Hannah Wiegele AUT 2001 22 -338 2
38 Tetiana Pylypchuk UKR 2004 17 -343 3
39 Rea Kindlimann SUI 2002 16 -344 2
40 Natalie Eilers CAN 1998 15 -345 1
41 Jenny Rautionaho FIN 1996 14 -346 2
42 Juliane Seyfarth GER 1990 13 -347 1
42 Veronika Shishkina KAZ 2003 13 -347 4
44 Sina Kiechle GER 2007 12 -348 1
45 Michelle Goebel GER 2004 8 -352 1
45 Kinga Rajda POL 2000 8 -352 2
45 Andreea Diana Trambitas ROU 2000 8 -352 3
48 Jerneja Repinc Zupancic SLO 2002 6 -354 1
49 Karoline Roestad NOR 1995 5 -355 2
50 Pia Lilian Kuebler GER 2001 4 -356 1
50 Sophie Kothbauer AUT 2003 4 -356 1
52 Delia Anamaria Folea ROU 2004 2 -358 3
52 Nicole Maurer CAN 2000 2 -358 2
52 Alessia Mitu-Cosca ROU 2004 2 -358 3
55 Martina Ambrosi ITA 2001 1 -359 1

 

Klasyfikacja generalna letniego Pucharu Narodów:

  reprezentacja kraj punkty strata punktujące
1 Słowenia SLO 1034   7
2 Austria AUT 642 -392 8
3 Niemcy GER 510 -524 9
4 Francja FRA 349 -685 2
5 Japonia JPN 319 -715 6
6 Norwegia NOR 194 -840 2
7 Szwajcaria SUI 192 -842 3
8 Czechy CZE 154 -880 2
9 Rumunia ROU 112 -922 4
10 Włochy ITA 111 -923 3
11 Kanada CAN 53 -981 3
12 Polska POL 37 -997 2
13 Słowacja SVK 24 -1010 1
14 Ukraina UKR 17 -1017 1
15 Finlandia FIN 14 -1020 1
16 Kazachstan KAZ 13 -1021 1