Wszyscy z pewnością doskonale pamiętamy listopadowy początek sezonu w Klingenthal. Jak powszechnie wiadomo – to co dobre szybko się kończy. Ku zakończeniu zmierza też zimowy sezonu Pucharu Świata 2013/2014. Zapraszamy do ostatniego typowania podczas finału w Planicy.
Nagrodą dla najlepszego typera będą oficjalne autografy – słoweńskiej skoczkini – Emy Klinec oraz polskiego skoczka – Krzysztofa Miętusa. Przypominamy też, że dla najlepszych typerów w klasyfikacji całego sezonu czekają nagrody specjalne.
Tym razem do wytypowania macie podia trzech konkursów mężczyzn (indywidualnych i drużynowego) oraz jednego konkursu indywidualnego kobiet w ramach Pucharu Świata w Planicy. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:
- typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego PŚ Panów w Planicy (piątek – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
- które miejsce w pierwszym konkursie indywidualnym PŚ Panów w Planicy zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
- typy na podium konkursu indywidualnego PŚ Pań w Planicy (sobota – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
- typy na podium konkursu drużynowego PŚ Panów w Planicy (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
- które miejsce zajmie polska kadra w drużynowym konkursie PŚ w Planicy (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
- typy na podium drugiego konkursu indywidualnego PŚ Panów w Planicy (niedziela – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
- które miejsce w drugim konkursie indywidualnym PŚ Panów w Planicy zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty.
Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie, a także (osoby, które już typowały) o podpisywanie się w taki sposób, jak dotychczas (ten sam nick).
Tym razem zdobyć można aż 30 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.
Program zawodów:
Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu – dostępna TUTAJ.
SkokiPolska.pl
Konkurs niedzielny mężczyzn:
1.Severin Freund
2.Anders Bardal
3.Peter Prevc
Kamil Stoch 5 miejsce : )
Przepraszam chciał bym żeby ten komentarz się nie liczył
który przez pomyłkę wytypowałem,bo zapomniałem że już wytypowałem właśnie ten już tam jest
Niedziela indywidualny:
1. Anders Bardal
2. Severin Freud
3. Peter Prevc
4. Kamil Stoch najlepszy polak
Konkurs panów niedziela:
1. Anders Bardal
2. Severin Freund
3. Kamil Stoch-najlepszy polak
Niedziela:
1. Bardal
2. Freund
3. Kofler
6. Kot, najlepszy Polak
Niedziela indywidualny:
1. Anders Bardal
2. Severin Freud
3. Peter Prevc
4. Kamil Stoch najlepszy polak
Niedziela indywidualny:
1. Anders Bardal
2. Severin Freud
3. Peter Prevc
4. Kamil Stoch najlepszy polak
niedziela meżczyźni
1. Freund
2. Stoch
3. Bardal
Niedziela ind:
1. Bardal
2. Freud
3. Prevc
Stoch 4 miejsce
Niedziela ind:
1. Freud Severin
2. Stoch Kamil
3. Bardal Anders
Niedziela ind:
1. Freud
2. Stoch
3. Bardal
Konkurs ind. (niedziela)
1. Severin Freund
2. Anders Bardal
3. Andreas Kofler
Najlepszy Polak – Kamil Stoch 4. miejsce.
Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
1. Anders Bardal
2. Peter Prevc
3. Severin Freund
4. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Niedziela Planica Panowie
1.Freund
2.Bardal
3.Prevc
4Stoch-najlepszy Polak
Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
1. Severin Freund
2. Anders Bardal
3. Peter Prevc
4. Kamil Stoch
Konkurs niedzielny męszczyzn:
1. Freund
2. Bardal
3. Prevc
5. Stoch
Niedz ind
1.freud
2. bardal
3. Stoch
Konkurs sobotni panów drużynowo:
1. Austria
2. Norwegia
3. Słowenia
4. Polska
Sobota mezczyzni
1Niemcy
2slowenia
3 austria
5. Polska
Sobota, panie:
1. Takanashi
2. Avvakumova
3. Clair
Konkurs sobotni drużynowy mężczyzn:
1.Austria
2.Niemcy
3.Norwegia
4.Polska 🙂
Konkurs sobotni dziewczyn:
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumowa
3.Maja Vtic
Konkurs pań:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Maja Vtic
Konkurs drużynowy:
1. Norwegia
2. Słowenia
3. Austria
Polska – 4. miejsce.
Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
1. Sara Takanashi
2. Irina Avvakumova
3. Maja Vtic
Konkurs drużynowy:
1.Austria
2.Norwegia
3.Polska
Sobota, Planica:
1. Austria
2. Norwegia
3. Słowenia
4. Polska
Konkurs sobotni pań:
1. Sara Takanashi
2. Maja Vtic
3. Irina Avvakumova
Drużynówka sobota:
1. Austria
2. Słowenia
3. Norwegia
Polska 4 miejsce
Drużynówka sobota:
1. Austria
2. Słowenia
3. Norwegia
Polska 4 miejsce
Panie sobota ind:
1. Takanashi
2. Vtic
3. Avvakumova
Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
1. Sara Takanashi
2. Maja Vtic
3. Irina Avvakumova
Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
1. Norwegia
2. Austria
3. Słowenia
4. Polska – najlepsze miejsce Polaków
Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
1. Sara Takanashi
2. Irina Avvakumova
3. Maja Vtic
Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
1. Słowenia
2. Norwegia
3. Austria
4. Polska – najlepsze miejsce Polaków
Konkurs sobotni kobiet
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Maja Vtic
Konkurs drużynowy sobota:
1. Austria
2. Norwegia
3. Słowenia
4 Polska miejsce
Panie sobota ind:
1. Takanashi
2. Vtic
3. Avvakumova
Drużynówka męszczyzn:
1. Austira
2. Norwegia
3. Niemcy
Konkurs sobotni kobiet:
1. Takanashi
2. Ito
3. Vogt
Chcialabym zmienic typy na jutro prosze o uwzglednienie tego typowania
Panowie druzyna
1.norwegia
2.austria
3.slowenia
4.polska
Panie
1.takanashi
2.avvakumova
3.vtic
Podobnie jak w przypadku poprzednich użytkowników – liczy się pierwsze typowanie
Drużynówka sobota:
1. Austria
2. Norwegia
3. Słowenia
Polska 4 miejsce 🙂
Panie sobota ind:
1. Takanashi
2. Vtic
3. Avvakumova
sobota :
1.Słowenia
2.Austria
3.Norwegia
5.Polska
Piątek:
1. Freund
2. Prevc
3. Stoch, najlepszy Polak
Konkurs piątkowy mężczyzn:
1.Severin Freund
2.Kamil Stoch
3.Peter Prevc
przepraszam chcialbym zmieniuc typuy klasyfikacji na piątek:
1.Kamil stoch najlepszy polak
2.Peter Prevc
3.Severin Freund
Bierzemy pod uwagę pierwsze typowanie
Piątek panowie indywidualny :
1.Stoch Kamil najlepszy polak
2.Freud Severin
3.Prevc Peter
Konkurs piątkowy:
1. Peter Prevc
2. Kamil Stoch-najlepszy polak
3. Severin Freund
Piątek
1. Peter Prevc
2. Severin Freund
3. Kamil Stoch
Planica (piątek, 1. konkurs)
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch
Piątek panowie indywidualny :
1.Stoch
2.Freud
3.Prevc
Piątek skoki panów
1.Severin Freund
2.Peter Prevc
3.NORIAKI KASAI
4.kKAMIL STOCH NAJ POLAK
Konkurs piątkowy męszczyzn:
1. Freund
2. Bardal
3. Stoch
Piątek panowie
1.Severin Freund
2.Peter Prevc
3.Kamil Stoch (najlepszy polak)
Piątek panowie
1.Severin Freund
2.Peter Prevc
3.Kamil Stoch
Sobota drużynowy Panowie
1.Austria
2.Niemcy
3.Norwiegia
4.Polska
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
1. Severin Freund
2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
3. Anders Bardal
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Piątek ind:
1. Freud
2. Prevc
3. Stoch najlepszy Polak
Piatek mezczyzni
1. Freund
2. Bardal
3. Stoch najlepszy z polakow
Piatek planica ind.:
1. freud
2. stoch naj polak
3. bardal
Sobota druzyna :
1.’niemcy
2. austria
3. slowenia
Polska 4
Kobiety sobota:
1. takanashi
2. ito
3. vogt
Naj polka szwab 42