You are currently viewing Krzysztof Biegun: „Nie mogę być zadowolony z całego sezonu”

Krzysztof Biegun: „Nie mogę być zadowolony z całego sezonu”

Biegun.Krzysiek wisla fot.Julia .Piatkowska - Krzysztof Biegun: "Nie mogę być zadowolony z całego sezonu"Krzysztof Biegun in plus może zaliczyć ostatni konkurs, w jakim rywalizował w sezonie 2014/2015, czyli występ w Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich. Zajął w nim piąte miejsce. Reprezentant kadry B pierwszej części sezonu nie zaliczy do udanych, ale przełomowym momentem było zwycięstwo w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Brotterode.

– Najwięcej radości myślę, że dała mi wygrana w Brotterode w zawodach Pucharu Kontynentalnego. Tam właśnie powróciłem w ogóle po przerwie w startach w Pucharze Kontynentalnym, bo wcześniej trenowałem na spokojnie w Szczyrku i tam te treningi dały mi bardzo dużo, przede wszystkim taką powtarzalność – powiedział 20-letni Biegun.

Po zakończeniu sezonu zwykle przychodzi czas podsumowań. Dla zawodnika SSR LZS Sokół Szczyrk był on satysfakcjonujący jedynie w połowie: – Nie mogę być zadowolony z całego tego sezonu, bo jestem zadowolony tak połowicznie. Tak jak już wcześniej wspominałem były te lepsze i te gorsze skoki, także nie był to jeszcze taki sezon, z którego mógłbym być w pełni zadowolony.

Krzysztof Biegun zakończył rywalizację w Pucharze Kontynentalnym na 20 miejscu.

 

źródło: Anna Karczewska / PZN

 

Dodaj komentarz