You are currently viewing PK Willingen: Daniel Huber na prowadzeniu po pierwszej serii, Maciej Kot czwarty!
Daniel Huber (fot. Julia Piątkowska)

PK Willingen: Daniel Huber na prowadzeniu po pierwszej serii, Maciej Kot czwarty!

Daniel Huber po znakomitym skoku na odległość 147,5 metra prowadzi po pierwszej serii konkursu Pucharu Kontynentalnego w Willingen. Na czwartym miejscu z zaledwie 0,1 punktu straty do podium plasuje się Maciej Kot.

 

Daniel Huber prowadzi na półmetku rywalizacji w Pucharze Kontynentalnym w Willingen. Austriak skoczył 147,5 metra i o 4,4 punktu wyprzedza drugiego Benjamina Oestvolda (139 m). Trzeci jest Maximilian Ortner, a zaledwie 0,1 za nim, na czwartej pozycji plasuje się Maciej Kot (136 m). Piąte miejsce zajmuje Zak Mogel (140,5 m), szósty jest Simon Spiewok (139,5 m), a siódmy Timon-Pascal Kahofer (137 m). Na ósmej lokacie sklasyfikowano Felixa Hoffmana (131,5 m), a czołową dziesiątkę zamykają dwaj Austriacy – Jonas Schuster (134,5 m) i Francisco Moerth (132 m).

W drugiej serii poza Maciejem Kotem obejrzymy jeszcze czterech reprezentantów Polski. Dwudziesty piąty na półmetku zmagań jest Kacper Juroszek, dwudziesty szósty Jarosław Krzak (127,5 m), dwudziesty siódmy Jakub Wolny (121 m) i dwudziesty dziewiąty Andrzej Stękała (117 m). Na pierwszej serii udział w konkursie zakończył trzydziesty trzeci Klemens Murańka (110 m).

Pełne wyniki pierwszej serii >>>

Druga seria rozpocznie się o 11:15.

Wyniki „na żywo” można śledzić za pomocą relacji FIS >>>

 

Weronika Brodowska,
informacja własna

Dodaj komentarz