You are currently viewing Wokół Skoczni #143: Kot kandydatem do Sejmu, kontrola wagi polskich skoczków i kolejne problemy Olliego
Jakub Kot (fot. Ewa Skrzypiec)

Wokół Skoczni #143: Kot kandydatem do Sejmu, kontrola wagi polskich skoczków i kolejne problemy Olliego

W ten weekend odbędą się kolejne zawody Letniego Grand Prix. Tym razem skoczkowie i skoczkinie będą rywalizować w rumuńskkim Rasnovie na obiekcie Trambulina Valea Cărbunării. My natomiast, jak co tydzień, przychodzimy do Was z kolejnym wydaniem cyklu „Wokół Skoczni”, w którym przedstawiamy newsy spoza skoczni. Sprawdźcie co tym razem dla Was przygotowaliśmy! 

 

Jakub Kot posłem? 

Były skoczek narciarski, a obecnie trener w klubie AZS Zakopane wystartuje w wyborach parlamentarnych. Czy widzielibyście Kubę Kota w Sejmie? 

 

Kobayashi i del Piero

Ryoyu Kobayashi spotkał się z legendą włoskiego futbolu, Alessandro del Piero. Jak myślicie, czy rozmawiali o kondycji włoskiej piłki nożnej, czy raczej o japońskich skokach narciarskich?

 

Jak uszyć kombinezon?

Norweg Adrian Livelten podzielił się z wszystkimi fanami skoków narciarskich wyjątkowym poradnikiem… Jak uszyć kombinezon skokowy. Całość możecie obejrzeć na YouTubie! 

 

Szczupli polscy skoczkowie

Zawodnicy polskiej kadry A przeszli dość nietypową „kontrolę wagi”. Możemy zameldować, że Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Kamil Stoch mieszczą sie „w limicie”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

 

„Klątwa” Macieja Kota powraca

Zawodnik z Podhala, jak za starych, dobrych czasów zajął piąte miejsce podczas Letniego Pucharu Kontynentalnego w Stams.

 

Harri Olli znowu z problemami

Były fiński skoczek znów ma problemy z prawem. 38-latek, który niegdyś był nazywany talentem na miarę Matti Nykänena, poszedł po części w ślady legendarnego rodaka. Niestety w złym tego słowa znaczeniu. Olli został oskarżony jest o na swoją byłą żonę. Nie jest to pierwszy wybryk Fina. Już w przeszłości został złapany na prowadzeniu pojazdu w stanie nietrzeźwości, czy wyrzucony z kadry narodowej za uzależnienie od alkoholu. Ostatnio przypomniał o sobie na Instagramie popierając agresję Rosji na Ukrainę.

 

Nietypowe rozwiązanie szkoleniowe 

Trenerzy AZS-u Zakopane podzielili się na Instagramie swoim sposobem na nieposłuszeństwo swoich zawodników.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AZS Zakopane (@azs_zakopane)

 

Natalie Eilers znów w Słowenii 

Kanadyjka wróciła do skoków narciarskich po tym, jak zrobiła sobie letnią przerwę. w tym czasie 25-latka skupiła się na studiach. Ostatnio ponownie zawitała do Słowenii, gdzie kanadyjska kadra ma swoją bazę treningową.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalie C Eilers (@natalieceilers)

 

Odpoczynek Stefana Krafta 

Austriak ładuje baterie na nadchodzący sezon zimowy w doborowym towarzystwie swojej żony w Tyrolu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez kraftstefan (@kraftstefan)

 

Londyński weekend Bjørenga

Były norweski skoczek narciarski Joacim Ødegård Bjøreng, który w czerwcu tego roku zakończył sportową karierę, wybrał się do Londynu. 27-latek wraz ze swoją narzeczoną spędzili na Wyspach wrześniowy weekend.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joacim Ødegård Bjøreng 🇳🇴 (@joacimbjoreng)

Poprzednie wydania cyklu znajdziecie TUTAJ>>>

 

zebrała: Ewa Skrzypiec
Źródło: Twitter / YouTube / Instagram

 

Dodaj komentarz