You are currently viewing PŚ WILLINGEN – WYPOWIEDZI NAJLEPSZEJ TRÓJKI

PŚ WILLINGEN – WYPOWIEDZI NAJLEPSZEJ TRÓJKI

Stoch Kamil fot.Klaudia.Zadebska - PŚ WILLINGEN - WYPOWIEDZI NAJLEPSZEJ TRÓJKIBardzo szczęśliwie dla Nas, ułożył się dzisiejszy konkurs w Willingen. Wygrał bowiem, po raz 10. w karierze, Kamil Stoch, który wyprzedził Severina Freunda i Jerneja Damjana.

„Moje dzisiejsze skoki były optymalne, inaczej nie mógłbym wygrać. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Chciałbym również jutro zaatakować i skakać tak dobrze jak dziś. Chciałbym cieszyć się skokami i żeby moja rodzina, zespół i polscy fani byli zadowoleni”, powiedział dzisiejszy zwycięzca – Kamil Stoch.

Severin Freund był zadowolony z zajętego 2. miejsca przed swoją publicznością: „Skoki tutaj, to zawsze świetna zabawa. Po przejściach, które nie była dla mnie łatwe, dzisiaj był bardzo dobry dzień. Było widać, że dziś potrzebne będzie trochę szczęścia. Jest to bardzo dobry wynik, z którym pojadę do Rosji, ale ważne jest dla mnie, żeby móc zrealizować to, co sobie zaplanowałem”.

„Dzisiejszy dzień jest z pewnością doskonały. Chciałbym podziękować naszym fizjoterapeutom, za uśmierzenie bólu pleców, które miałem po Sapporo, i które wczoraj znów się nasiliły. Wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale żyję z dnia na dzień”, stwierdził Jernej Damjan.

Źródło: berkutschi.com

Dodaj komentarz