You are currently viewing KOT, ZIOBRO I KUBACKI GOŚĆMI KUBY WOJEWÓDZKIEGO

KOT, ZIOBRO I KUBACKI GOŚĆMI KUBY WOJEWÓDZKIEGO

kubacki ziobro kot podium.mplato.zak2013 b.leja 1024x768 - KOT, ZIOBRO I KUBACKI GOŚĆMI KUBY WOJEWÓDZKIEGOMaciej Kot, Jan Ziobro oraz Dawid Kubacki gościli niedawno u Kuby Wojewódzkiego. Zarówno skoczkowie jak i sam prowadzący gorąco zapraszają fanów przed telewizory już w najbliższy wtorek (15 kwietnia), kiedy to zostanie wyemitowany odcinek z ich udziałem.

 

„Wow! Nie sądziłem, że do tego kiedyś dojdzie, ale stało się 🙂 Dziś zasiadłem na słynnej kanapie obok Kuby Wojewódzkiego 🙂 Wspaniałe przeżycie! Oglądajcie program we wtorek 😀 Kot Wojewodzki Ziobro Kubacki fot.M.Kot .Fan .Page  - KOT, ZIOBRO I KUBACKI GOŚĆMI KUBY WOJEWÓDZKIEGOMam nadzieję, że Wam się spodoba!” – pisze na swoim funpage’u Maciej Kot.

„Skaczą jak Adam Małysz, nawijają jak Piotr Żyła, wyglądają jak gwiazdy rocka… POLSCY SKOCZKOWIE!!! zapraszam, k.” – tak na facebook’u odcinek komentuje Kuba Wojewódzki.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na to, czym zaskoczą nas reprezentanci Polski. Warto przypomnieć, że jeden z polskich kadrowiczów już rozmawiał z Wojewódzkim na słynnej kanapie – Piotr Żyła był jego gościem w kwietniu 2013 roku.

Odcinek z polskimi skoczkami zostanie wyemitowany we wtorek 15 kwietnia o godzinie 22:30 na antenie TVN. Dostępna jest już także zapowiedź programu.

źródło: facebook.com

 

 

Dodaj komentarz