You are currently viewing POWRACAJĄCY DO TRENINGU JACOBSEN ZOSTAŁ TATĄ!

POWRACAJĄCY DO TRENINGU JACOBSEN ZOSTAŁ TATĄ!

Dziewczynka urodziła się w miniony piątek, 20 czerwca. Jak informuje sam Anders najbliżsi mają się dobrze: Mama i córeczka czują się dobrze i są zdrowe. To teraz najważniejsze.

Przypomnijmy, że Jacobsen poślubił swoją żonę Birgitte w sierpniu 2008 roku, a 23 stycznia 2011 roku urodził się syn pary – Isaac.

Niewątpliwie powiększenie rodziny cieszy Norwega, który właśnie powrócił do treningu po kontuzji kolana, a także jest dodatkową motywacją do ciężkiej pracy jaka czeka Jacobsena przed kolejnym sezonem. Norweski skoczek mimo przeprowadzanych operacji i rehabilitacji długo odczuwał ból i poważnie zastawiał się nad zakończeniem kariery.

Kolano bolało mnie cały ostatni sezon. Czułem się tak jakbym nie miał nad tą dolegliwością żadnej kontroli. Druga operacja była konieczna i się udała. Jestem bardzo podekscytowany przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu, nienawidzę stać z boku i przyglądać się kolegom. 

Przed Norwegiem intensywny trening, ułożony specjalnie dla niego by odbudować mięśnie wokół kontuzjowanego kolana. – Jest to ciężki trening składający się z wielu powtórzeń. Moje ciało dobrze na niego zareagowało i nie odczuwam już bólu – skomentował 29-latek.

Jeżeli wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem pierwsze skoki Jacobsen odda na igielicie w sierpniu oraz wystartuje w Letniej Grand Prix.

Świeżo upieczonym Rodzicom życzymy dużo siły, szczęścia oraz przespanych nocy a Maleństwu zdrowia!

Źródło: dagbladet.no

Dodaj komentarz