You are currently viewing Wokół Skoczni #118: Pokaz mody polskich skoczków, Ahonen śpiewającym bananem, Fettner ojcem
Jan Habdas (fot. Ewa Skrzypiec)

Wokół Skoczni #118: Pokaz mody polskich skoczków, Ahonen śpiewającym bananem, Fettner ojcem

Podczas gdy światowa czołówka będzie szykować się do drugiego weekendu zimowego Pucharu Świata, my zapraszamy Was do 118. odsłony nieco luźniejszego podsumowania wieści ze świata skoków narciarskich. W powrotnej, 118. odsłonie cyklu Wokół Skoczni sprawdzimy który skoczek został ojcem, kto wcielił się w rolę śpiewającego banana, a także zaproponujemy nie lada gratkę dla fanów gier planszowych. Zapraszamy!

 

Manuel Fettner ojcem!

Austriacki srebrny medalista olimpijski z Zhangjiakou, podzielił się radosna nowiną poprzez Instagrama. Jak napisał w swoim poście 37-latek, 15 listopada wraz ze swoją ukochaną przywitali na świecie swojego pierwszego syna – Henrika.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Manuel Fettner (@manuelfettner)

 

Lovro Kos z nowym sponsorem

Słoweńska rewelacja z poprzedniego sezonu nawiązała współpracę z nowym sponsorem. Już w ten weekend będziemy mogli oglądać 23-latka skaczącego na nartach z logiem firmy Strip’s, która zajmuje się elektroniką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Strip’s (@strips.eu)

 

Spotkanie po latach

Dwie legendy skoków narciarskich spotkały się po wielu latach w słoweńskim Kranju. Dla 39-letniego Jerneja Damjana była to jednak wyłącznie towarzyska wizyta na skoczni, natomiast dla 50-letniego Noriakiego Kasaiego był to kolejny dzień treningów, które mają przybliżyć Japończyka do upragnionego pucharowego powrotu. „Przyjaciele na zawsze” – czytamy w poście Słoweńca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jernej Damjan (@jernejdamjan)

 

Planszówka o skokach narciarskich

Pamiętacie słynną grę planszową autorstwa Marka Klusa? Nareszcie ujrzała ona światło dzienne i jest już dostępna dla graczy. Czeski pasjonat skoków narciarskich jest już po rozmowie także z naszym portale i już wkrótce na SkokiPolska.pl zorganizujemy konkurs, w którym będziecie mogli ją wygrać!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marek Klus (@mmboardgames)

 

Wakacje Wiktorii Przybyły

Po niedawnym powrocie na skocznię, Wiktoria Przybyła wybrała się do magicznego Dubaju z ukochanym. 18-letniej reprezentantce Polski życzymy nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale także szybkiego powrotu do międzynarodowych zawodów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Przybyła (@_wiedzma_02)

 

Pokaz mody polskiej kadry B

Podopieczni trenera Macieja Maciusiaka zaprezentowali swoje nowe ubrania kadrowe w ramach pokazu mody. W roli modeli wystąpili Jan Habdas, Maciej Kot i Andrzej Stękała. Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PZN | Od Deski Do Deski (@pzn_oddeskidodeski)

 

Jubileusz Akademii RUTKOW-SKI

Klub narciarski założony przez byłego skoczka Łukasza Rutkowskiego, świętował swoje piąte urodziny na uroczystej gali. Czy już za kilka lat zobaczymy podopiecznych 34-latka w zawodach Pucharu Świata? Serdecznie życzymy dalszego sportowego rozwoju!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SKI TEAM ACADEMY RUTKOW-SKI (@rutkow_ski)

 

Ahonen w roli… śpiewającego banana

Janne Ahonen będący niekwestionowaną legendą skoków narciarskich, zaskoczył widzów występując w fińskiej odsłonie programu „The Masked Singer”. Posłuchajcie i przekonajcie się sami, jak poradził sobie Fin nazywany za czasów swojej kariery… Maską.

 

Real Logistics Cup

Już 23 stycznia 2023 roku po raz pierwszy odbędą się zawody organizowane przez grupę Real Logistics, sponsora wielu skoczków narciarskich. Zmagania odbędą się na skoczniach kompleksu Skalite w Szczyrku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez REAL LOGISTICS SP. Z O.O.SP.K. (@real_logistics_official)

 

Dzień z Kamilem Stochem

Niedawno twórca internetowy Krzysztof Gonciarz opublikował film, na którym obejrzymy jego dzień spędzony z trzykrotnym mistrzem olimpijskim Kamilem Stochem. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się jak wygląda treningowa rutyna skoczka narciarskiego, a także poznać ciekawe fakty dotyczące życia „Rakiety z Zębu”.

 

zebrała Ewa Skrzypiec,
źródło: Instagram, YouTube

 

Dodaj komentarz