You are currently viewing Tomasz Pilch z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa
Tomasz Pilch (fot. Julia Piątkowska)

Tomasz Pilch z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa

Tomasz Pilch nie pojawił się na starcie wczorajszych Mistrzostw Polski w Zakopanem ze względu na złe samopoczucie. Jak podaje Polski Związek Narciarski skoczek otrzymał dwa pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa.

 

Tomasz Pilch nie wystartował w Mistrzostwach Polski w Zakopanem ze względu na złe samopoczucie. Jak poinformował Polski Związek Narciarski, skoczkowi wykonano dwa testy na obecność koronawirusa, które dały pozytywne wyniki. Pilcha, który w Zakopanem miał bronić tytułu mistrzowskiego zdobytego przed rokiem w Wiśle, czeka więc obowiązkowa izolacja, która uniemożliwi mu start w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Engelbergu.

„Zawodnik źle się czuł przed Mistrzostwami Polski. Wykonany został test antygenowy, który dał wynik pozytywny. Ten wynik potwierdził również test PCR” – czytamy w komunikacie polskiej federacji.

Sam skoczek dziś poinformował o tym fakcie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. „Jak już pewnie wiecie jestem chory i niestety test na COVID-19 dał wynik pozytywny. Te święta będą dla mnie inne, niż zazwyczaj. Życzę wszystkim zdrowych, wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Uważajcie na siebie i bezpiecznie spędźcie ten czas” – napisał.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Pilch (@tomasz.pilch.official)

 

Weronika Brodowska,
źródło: PZN

 

 

Dodaj komentarz